Bir eve karakter katarken belki en keyif alınan süreçler doku, renk ve aksesuar seçimleri gibi düşünebilirsiniz. Bu süreçler gerçekten eğlenceli ve dinamik alanlardır evlerimizi, içinde en iyi zamanlarımızı geçireceğimiz mekanlara dönüştürürken. Ancak bu etaplara geçmeden önce bazı ana seçimler tüm yapılacak diğer seçimleri etkileyeceğinden ve hepsine bir arka plan oluşturacağından aslında daha büyük önem taşır. Bunlardan biri de zemin çeşidine karar vermektir. Bu etapta çeşitli çözüm önerileriyle size hayalinizdeki mekanların zemin uygulaması için en iyisini seçmenizi sağlayacak bir markayla tanıştırmak istiyorum:  Adler Proje. Aslında hatırlayanlar olacaktır ben de kendi evim için kendilerinden çok memnun kaldığım sistre hizmeti almıştım. Bunun linkini yazı sonunda bulacaksınız.

Adler Proje 20 yılı aşkın sektör tecrübesiyle ithal lamine ve masif parke ithalatı ile çok çeşitli ağaç ve renk seçeneği sunmak ve uygulamakla birlikte bunlardan oluşturulan tasarımlarla, ki bence işin en sanatsal yanı olan marküteri uygulaması da yapmaktadır. Ahşap çözümlerinde aynı zamanda ahşap basamak, küpeşte ve dış mekanlarda sıkça gördüğümüz  deck tasarım ve uygulamaları da bu başlık altında verdikleri hizmetler arasında.

Benim çok sevdiğim sistem gruplarından biri de epoksi, poliüretan ve dekoratif beton zemin uygulamaları. Genelde mağaza, ofis, restaurant ve fabrika alanlarına daha çok yakıştırsam da evlerde oluşturulan spor ve hobi alanlarında da şık çözümler sunuyor. Dekoratif beton demişken bir parantez açmak isterim. Adler Proje beton uygulamalarına da hakim olduğundan isteğinize göre brüt beton masa da üretebiliyorlar. Son zamanlarda her tarzla kombinlenerek mekana alternatif dokunuşlar katan bu ürünü hem iç mekan hem dış mekanda kullanabilirsiniz. Betonun düşük rötre özelliği sayesinde (betonun su kaybederken küçülerek çatlaması) kendiliğinden çatlamayan bu ürünler yüksek basınç direncine de sahiptir.

Alternatif zeminlere bir örnek de yine ithal malzeme olan karo pvc (vinil) ve lvt. Yine standartlar üstü mekanlar yaratmaya yardımcı bu özel uygulamada en can alıcı nokta kolay temizlenebilir olması. Yeni bir şey satın alırken çoğu kadının “temizliği nasıl, kolay mı?” diye sorduğu bir dünyada kalplere ilk sıradan girebilir.  Bir avantajı da ses izolasyonuna sağladığı fayda. Bu özelliği ile restaurant, gece kulübü, hastane gibi mekanlar için de ayrıca tercih sebebi.

Yukarıda saydığım sistemler Adler Proje’ nin uzmanlık alanlarından sadece birkaçı. Bu konu başlıklarına bir de sınırsız renk alternatifini eklediğinizde zemin dünyasının tam kalbine yolculuk yapmış oluyorsunuz.  Ben teknik detaylarla sizi çok yormak istemiyorum o yüzden özellikle ilgilendiğiniz bir ürün veya bunlara dair görsellerle Adler Proje’ nin kapısını çalmanızı tavsiye ederim. Bizim evde salonumuzu 1 günde mükemmel işçilikle tamamladıkları sistre hizmetinin detaylarını bu tıklayacağınız postta detaylıca anlatmıştım. (son hali de burada) Kendi linklerini de aşağıya bırakıyorum ve size yapacağınız keyifli seçimlerde kolaylıklar diliyorum. Ayrıca aşağıda yaptıkları ve benim de çok beğendiğim diğer işlerinden örnekleri de bulabilirsiniz.

Web:              http://adlerproje.com/

Telefon :       +90 212 806 1535

Instagram:   https://www.instagram.com/adlerproje/

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It