İletişim

Ürün siparişi, reklam, marka işbirliği ve tüm danışmanlık hizmetleri için decorideatr@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Ben Kimim?

Ben Sibel Çikler Demirci.

İngiliz dili ve edebiyatını bitirip, “bolca okumayı”, yazmayı hep hayatımın bir köşesinde tutarak buna işletme masterını ekledim. 6 yıl sanayici olarak epey bir alüminyum tozu yuttum kurucu ve yönetici kimliğimle. Bu arada da bol bol gezdim, tozdum, okudum, deneyimledim, biriktirdim; içten içe hep “decoridea” nın temellerini attım. Bu arada da ne kadar hayal ettiğim hobim, dileğim varsa hepsinin ucundan tuttum, tutma fırsatını kendime yarattığım için mutlu oldum. Sonra yavaş yavaş diğer tutkum iç mimari ve dekorasyon iyice su yüzüne çıkmaya başladı. Bu saatten sonra üniversite zor olsa da lisans alanım “yazma”yı bu hobimle birleştirip “decoridea” yı oluşturuverdim, bugüne getirdim. Aynı zamanda kişiye özel çalıştığımız kendi tasarımım ev tekstillerine de blogumdan ulaşabilirsiniz. İster masa grubundan örtüler, amerikan servisleri, ister ebeveyn veya bebek yatak odalarına nevresimler, pike takımları sipariş verebilirsiniz, perde ve halısına varana kadar anahtar teslim oda da tasarlatabilirsiniz. 2015 şubatının o karlı gecesinde hayatımıza yuvarlanıveren minik kar tanemiz kızım sayesinde bebek tekstilleriyle ilgili farklı özel projeler de üretiyorum.

Sadece dekorasyon yok artık blogumda; her türlü estetik unsurun bir kaynaktan çıktığını düşündüğümden aynı zamanda yaşam tarzları, sanat ve tüm güzellikler üzerine de yazmaya devam ediyorum. 

IMG-20151213-WA0107

Pin It