Evet başlık bu, adına her ne derseniz deyin… Kimisi kokteyl peçetesi olarak kullanırken kimisi sadece bardak altlığı olarak tepside değerlendiriyor, kimisinin ise kahve sunumlarının müptelası ve ondu da kahvesinin yanına iliştirmeden edemiyor. Benim de favori parçalarımdan diyebilirim. Minik boyutlu olması da zaten tıka basa duran dolaplarda fazla yer tutmuyor olması. Baktım epeydir de bunları bir araya topladığım bir yazı yazmamışım, hemen kaleme alayım dedim. Bu arada bu yazıya başlamadan önce özellikle de sezonu yaklaşırken önceki postlardan diğer bardak altlığı modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Bu ve bu linklere tıklamanız yeterli.

kahve snumum peçetesi

Mevsimin yıldızıyla başlayalım. Kahvenin daha da bir şevkle içildiği bu en güzel mevsimde o tatlı fincanları peçetesiz bırakmak olur mu hiç? İstenen tüm renklerde ve desen değişikliğiyle de üretilebilir.

Sparkling Moments ise en yeni bebeğimiz. İlhamını art deco stilinin ikonik öyküsü The Great Gatsby‘ den aldı. Şampanya dendi mi konu illa Gatsby’ e bağlanır. Biz de köpüren ve parıldayan şampanya köpüklerini “sparkling moments” ismiyle bir araya  getirdik.

Çekim yapamadan müşteriye gitmesi gereken deniz kabuklu kokteyl peçetemiz de yazın ayrı bir favorisiydi.

2019 ve 2020′ nin en gözde bitkilerinden ginkgo‘ yu hem çerçeveli hem de çerçevesiz olarak çalıştık. Hem kahvelerle hem de kokteyllerle muazzam yakıştı.

Ayrıca Lenox’ un ikonik modeli Butterfly Meadow werisi için yaptığımız amerikan servis takımında bardak altlıkları da çalışmıştık. Resimde tek rengini görüyorsunuz. Daha detaylı incelemek için buraya tıklayabilirsiniz. 

Siz de bunlar gibi veya benzer örtülere sahip olmak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İrtibat: decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It