Mevsim bahar, aylardan martı ise neredeyse bitirdik. Aslında bu takımı teslim edeli epey zaman oldu ama içimizi biraz renklendirmesi için bu zamanı bekliyormuş, boşuna demiyoruz her şeyin bir zamanı var… Kişiye özel çalışmanın en güzel yanlarından biri de bir sonraki siparişin detayını asla tahmin edememek 🙂 Herhangi ama herhangi bir konudan çıkıp gelebilir.

Bu seferki siparişimiz de Lenox‘ un çookk ünlü Butterfly Meadow yemek takımı içindi. Decoridea’ nın çok eski takipçi ve müşterilerinden Zeynep hanım yine yeni bir takım için geldiğinde birkaç Decoridea modeli arasında kararsızdı. En sonunda bu yemek takımıyla kullanabileceği kelebek nakışlı bir amerikan servis takımında karar kıldı.

Tabağın modelindeki kelebekten yola çıkarak desen çalışması yapıldı önce, sonrasında da servisin dizaynına karar verildi. Takımı sofrada biraz daha dolu dolu görmek istediğinden Zeynep hanım bardak altlığı da ilave etmek istedi. Bu ürünün en iyi yanı hem sofrada tamamlayıcı olarak hem de kahve sunumlarınızın yanında  kullanabilecek olması.

Siz de bu veya buna benzer ürünlere sahip olmak isterseniz decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 numaralı telefondan iletişime geçebilirsiniz. Aşağıda da Zeynep hanımın keyifli sofrasını bulabilirsiniz.

lenox butterfly meadow

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It