Geçtiğimiz cumartesi günü yemeğe arkadaşlarımız davetliydi. Gelecekleri 3 hafta kadar öncesinden belli olduğu için ve havalar mis gibi gittiğinden madem mart ayına girdik o halde biz de enfes bir bahar sofrası hazırlarız diye düşünüp çalışmalara başladık. 

Ancaaak haftasonu hava bir anda yağmura dönüp buzzz gibi olunca plan programı da değiştirmek istemedik. Öyle ya da böyle, mis kokulu çiçekleri ve her geçen gün kuzey yarımküremize iyice yaklaşan canım güneşiyle artık bahar geldi. 

 İşte genel görünüm…
Mor tea-lightlik ve melek mum…

Bahar dallarında minik bir kuş… Ve mevsimin getirdiği güzelliklerden anemonu yani manisa lalesini seçtim bu kez orta dekorumuz için.

Misafirlerimiz geldi mi centerpiece çiçek tanzimi bana aittir. Ancak sevgili Oğuzhan ile tanıştıktan sonra eşim de epey merak sardı 🙂 O yüzden bu dizaynı beraber yaptık, instagram hesabımdan paylaştığımda da kendisinden tam not aldık.

Görsel dizayn işleri eşime ait! Böyle eğlenceli desenlerde ve milimetrik işlerde eşim diye demiyorum 10 numaradır kendisi 🙂 O yüzden desene beraber karar verdikten sonra detayları kesinlikle ona bırakırım.

Nihayetinde tüm canlılığıyla içimizi açan bir sofra oldu.

Bu da masanın genel havasını desteklemesi için konsolda yer verdiğim detay…
Bir misafir koşturmacasını daha keyifle atlatmış olmanın rahatlığı da bir başka. Bahar ve yaz geliyor, çiçek çeşitleri artıyor, bakalım sırada hangi çiçeklerle nasıl sofralar gelecek?
Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It