Bu yazıdan sonra koleksiyonlara ait olan runnerları paylaşacaktım. Ama sonrasında şunu düşündüm, en ama en çok sattığımız tek sıra pikolu temiz dikişli klasik runnerlarımızdan neler neler yaptık bir üzerinden geçelim istedim. Ne boylarda, ne kumaşlarda, ne renklerde yapmışız size de ilham olur belki diye düşününce bu yazı çıktı ortaya.

Yeri geldi yatak odasındaki şifonyerlerinizi süsledi, yeri geldi mutfak masası, yeri geldi salon büfesi, yeri geldi bahçe, balkon masalarınızı. Bazen amerikan servislerinize eşlik etsin diye aldınız, bazen ona kombin yaptığımız kırlentlerle takım olsun diye, bazen de sadece masalarınızın baş tacı olsun diye.

oda takımı

Bu kadar çok alana, bu kadar çok konuda ve renkte tercih edilebilmesinin en önemli yanı düz hatlara sahip olması. Başlığı “klasik” olarak attım ancak stilini kastetmiyorum klasik diyerek. Zamansız, yalın bir tasarıma sahip oluşu ve çokça tercih edilmesi sebebiyle klasik terimini kullandım. Zira en süslü,  şatafatlı mekanlardan, en sade odalara kadar rahatça kombinlenebiliyor. Görkemli evlerde dengeleme unsuru oluyor, sade mekanlarda ise genel stille birebir bütünleşiyor. İşte bu sebeplerden o bizim çiçeğimiz, en çalışmaktan bıkmadıklarımız…

runner

Bazen bu sade modelimize ufak desenler eklemek isteyebiliyorsunuz. Onda da sınırsız seçeneğimiz var. Bu sonbahar temasında istenmişti ama her türlü yazlık, yılbaşı desenleri hatta özel günleriniz, organizasyonlarınız için baş harf, isim veya tarih de işleyebiliriz.

Siz de bu modelimizden veya bambaşka tasarımlarımızdan sipariş vermek isterseniz bizimle her zaman 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com mail adresimiz üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It