Bir önceki ürün yazımızda en sevilen klasikleşmiş  dikişli pikolu runner modelimizi ve çeşitli renk alternatiflerini paylaşmıştık. (linki burada)  (buradaki linkten inceleyebilirsiniz) Şimdi ise bir amerikan servis modelimizi baz alarak o takıma uygun ürettiğimiz “koleksiyon runnerlarımız” dan örnekleri bir araya toplamak istiyorum. Öncelikle amerikan servisi paylaşacağım sonrasında da o modele uygun ürettiğimiz runnerı gelecek. Ayrıca isimlerini kırmızı ile gördüğünüz modellerin ismine tıklayarak ilgili modelin sayfasını gidip daha detaylıca inceleme yapabilirsiniz.

Octagon ile başlayalım. Bizim hem peçetesini hem de amerikan servisini keyifle tasarlayıp ürettiğimiz bir modeldi. İsmini sekizgen formundan alan modelimizin ayırt edici özelliği tek sıra pikonun çerçevelediği deseni sıra sıra puantiyelerin tamamlıyor oluşuydu. Runner olduğu için model elbette sekizgen olamadı ancak puantiyelerle bu tasarımı tamamladık. İlk uyguladığımız gök mavisi rengi müşterimize de ilham oldu ve peçeteleri dahil satın aldığı bu takımı o da gök mavi renkte tercih etti.

Bir başka koleksiyona ait runnerımız ise Belle Époque modelimizden. Çok çok sade bir takım isteyen müşterimiz için tamamen tek sıra pikolu olarak tasarlamıştık. Yemek takımına uyması açısından ise amerikan servisinin şeklini daire formunda istemişti. Yine bu modeli kendi renginde çok beğenen  müşterimiz runner ve peçete olarak tercih etti.

Sıradaki modelimiz ise Infinity. Görülmemiş tasarımlar uygulamayı seviyoruz. Geometrik şekilleri ise ayrı seviyoruz.Bu modelimiz de bunun bir sonucu. Yılbaşı döneminde kırmızı ve beyaz olarak ürettiğimiz bu modeli müşterimiz runner olarak da talep edince hemen desenini uygun ölçüye göre çizip ürettik. Dinamik sofraları sevenler için cazip bir model oldu. Bu arada yeri gelmişken Infinity modelimizin bir farklı varyasyonunu da şöyle üretmiştik.

Dairesel formları seven başka bir müşterimiz desenin tamamını değil de sadece iç içe geçmiş halkaları, satın aldığı düz klasik model amerikan servis takımındaki peçetenin tek köşesinde istemişti. Bizim oluşturduğumuz modellerin sizler tarafından bu kadar sevilip özümsenip, sizin de zevkinizle bambaşka modellere evrilmesini de ayrıca seviyorum.

Çok yeni bir koleksiyon runnerı uygulaması ise Victoria modelimize geldi. İlk kez SMEG showroomda düzenlenecek davetlerde kullanılmak üzere ürettiğimiz bu amerikan servisin modeli beğenilmiş ve başka bir müşterimiz tarafından sadece runner olarak istenmişti. Bu arada görsellerini göreceğiniz bu runnerı içinden varak geçişlere sahip özel bir kartelamıza ait (bohem) kumaşla ürettik ve çok yakıştı.

Rönesans modelimiz ise bir diğer koleksiyon runnerı uygulamamız. Yine amerikan servisten yola çıkılarak bir müşterimiz için iki farklı renkte üretilmişti.

Son modelimiz ise Favorita. Aslında bunu sanırım artık bilmeyen yoktur. Yıllardır en sevilenlerimizdendir. Farklı varyasyonda 3 yazısı da mevcut sitemizde ( birincisi bu, ikincisi bu, üçüncüsü bu ) Ancak koleksiyon runnerlar konusunu ele almışken onu da belirtmeden geçsek olmazdı. Aşağıdaki lila-beyaz uygulama da en keyifli eşleşmelerden biri olmuştu.

Siz de bu veya benzer ürünlerimizden sipariş vermek veya daha önce üretmediğimiz farklı bir modelimizi runnera dönüştürmek isterseniz keyifle yardımcı olmak isteriz. Bize her zaman 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com mail adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It