Yıllar içinde girmem dediğiniz alanlara da girmeye iş sizi zorluyor 🙂 el mahkum, kabul edip başlıyorsunuz. Bornoz da böyle bir kategoriydi benim için. Havlu kategorisine girebilirim ama bornoz farklı olay derdim, bedeni var vs başka boyutlu bir iş diye düşünürdüm. Ama elbette öyle olmadı. Bir müşterimizin özel isteğiyle tam tamına bornoz dünyasına da adım atmış olduk. Elbette tarzımıza, kalitemize ve satış politikalarımıza en yakışacak şekliyle. Modelleri daha iyi sunabilmek için modelle çekim gerçekleştirdik ki bize epey uzak bir konuydu malum 🙂 Umarım siz de beğenirsiniz.

İlk adım olarak iki modelle ürünlerimizin lansmanını yaptık. Birinci en klasik ama en şık model olan şal yaka bornozumuz. Bunu henüz burada kaleme almadığım ama Instagram hesaplarımda yoğunlukla paylaştığım mavi mat nakış ipi pikolu nevresim takımına, havlularına  kombin olacak şekilde takım olarak organize ettik. Bu mat ipimizi ayrıca yakından incelemenizi tavsiye ederim, şahane bir dokuya ve tokluğa sahip. Alışılmış nakış iplerinden oldukça farklı. Özellikle de nakışlı ürünlere biraz ilginiz varsa bu ayrıcalıklı şıklığı gözünüz hemen ayırt edecektir. Nevresim ve diğer havluları gibi bornozda da 3 sıra pikolu olarak çalıştık ve pikoya sadece şal yaka hattı boyunca yer verdik.

İkinci modelimiz ise pike bornozumuz. Bildiğiniz tüm pike bornozları unutun!

Waffle kumaşımızın altından geçtiğimiz havlu dokusuyla standart pike bornozlara göre çok daha iyi su emiş özelliğine sahip. Ancak yine de havlu bornozlara kıyasla daha hafiftir. Dolayısıyla pike bornozun sunduğu hafiflikten de ödün vermez. Yaz-kış kullanabileceğiniz konfordadır. Bu modelin kol ve çepeçevre tüm detaylarında taş rengi biye geçişleri mevcuttur.

Bu da modelin zarafetini bana sorarsanız en az 2 puan arttıran bir detay 😉 Kullanım rahatlığından bir detay ise boyunuza göre briti ayarlayabiliyor oluşunuz. Üst üste çift kat briti bulunduğundan istediğinize göre ayarlayabiliyorsunuz. Ayrıca bornozun kendi modelinden baş havlusunu da opsiyonel olarak sunuyoruz. Dilerseniz baş havlusuyla da sipariş verebilirsiniz.

Başka bir müşterimiz, sonrasında bu modeli kendi logosuyla üretmemizi istedi. Onun için bir de logolu olarak çalıştık.

Bornoz stoklarımız bedenlerle çalışıldığından talebiniz olduğunda beden teyidi için bizimle iletişime geçmeniz gerekiyor her türlü. Özel talepleriniz olursa ona uygun şekilde de üretim sağlayabildiğimizi artık siz de çok iyi biliyorsunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 numaralı telefon üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It