Octagon modelini tasarlarken yola çıkış amacım geometrik bir şekil olmasıydı. En sık rastlanan dikdörtgen, daire veya kare şekillerinin dışında olmasını istemiştim. Kalemi elime aldığımda kendimi sekizgen bir form çizerken buldum 🙂 Bu yaratım anlarına bayılıyorum. Bir fikir aklımda, kalbimde oluşup masaya oturduğumdaki keyif ayrı ama bir şeyler çizmek istiyorum deyip boş sayfayı elime alarak ilhamın döküldüğü anlar ise apayrı bir keyif.

Sekizgen formu tek başına bırakmak istemedim. Farklı modellerde uyguladığım çift sıra piko detayını da yine buraya aktarmak istemedim. Birden noktalı olsun diyerek 2. sırayı bu şekilde tamamladım.

Desen ortaya çıktığı anda ise bu tatlı puanlara en yakışacak renk mavi beyaz olur dedim ve kumaş-ip eşlemelerimizi ona göre yaptık. Hatta genelde ürettiğimiz bir modeli herkes doğal olarak kendi takımlarına uygun renkte istese de bu takımda tercihler genelde hep mavi-beyazdan yana oldu, en fazla kumaş değişikliği yaptık.

Siyah-bej kombini ise gerçekten çok asil bir duruş sergiledi. Bu arada bu renkte kullandığımız siyah kumaşımız geçen seneden beri üretimde yer verdiğimiz GLOW kartelamızdan. En sevdiklerinizden Gloria kartelamız kadar kullanışlı ve sorunsuz bir kumaştır.

Sonra başka bir dönem, bir müşterimiz bu modele runner isteyince amerikan servis ve peçete haricinde bir de runner eklendi bu tatlı gruba. Böylece amerikan servis harici runner+peçete kullanımını sevenler için de takım tamamlanmış oldu. Farklı katlama stilleriyle çok dinamik sofralar kurabilirsiniz.

Siz de bu veya diğer takımlarımızın veya tamamen size özel tasarımlı Decoridea ürünlerin sahibi olmak isterseniz bizimle 054 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It