Poları yumuşacık dokusu ve sıcacık sardığı kalın ve tok yapısıyla biliriz değil mi? Ama bizim polarlarımızı en çok sattığımız dönem yaz ayları 🙂 Tahminde pek zorlanacağınızı sanmıyorum. Çünkü müşterilerimiz büyük çoğunlukla poları kışın değil yazın  açık alanlarda veya yatlarda, teknelerde kullanım için tercih ediyorlar.

nakışlı polar şal

İster balkon, teras, bahçe; ister restaurant, yazlık veya yat olsun sıcak yaz günlerinin tatlı tatlı esen akşamlarında incecik üstlerimizi tamamlaması için poların yumuşak ve sarıp sarmalayan dokusundan daha ideali yok bana göre. Örgü şallar deseniz sık dokuma/örgü değilse aralardan aldığı rüzgarla, kalın dokusuna rağmen üşütebilir. Pashmina tipi daha inceler ise akşam serinliğinde görevini yeterince yerine getiremeyecektir.

polar şal

Bu sebeple yaz aylarında polar şallarımıza ilgi artıyor. Elbette bizden temin edilmesinin en önemli sebebi de kişiselleştirilebiliyor oluşu. Polar kumaşımızda 50 renk seçeceğimiz mevcut. Dolayısıyla seçim yaparken bir hayli özgür hareket edebiliyorsunuz. Modellemede de ister çerçeve biyeli ister biyesiz, isterseniz de isim, marka veya logo nakışlı olarak sipariş verebiliyorsunuz. Restaurantlar ve özel yatlar da bu nedenle bizi en seven müşterilerimizden 🙂

Sizin de özel davetleriniz veya bu tip bir ihtiyacınız varsa sipariş ve daha detaylı bilgi almak için  decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefon üzerinden  bizimle iletişime geçebilirsiniz.

yat polar şal

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It