İlhamı aslında kasım ayında geldi. Her kasıma girdiğimizde ister istemez akıllara düşer o ünlü cümle, ünlü film.. “Kasımda Aşk Başkadır” . Madem yapraklar dökülüyor. Romantizm ibresi zirveyi gösteriyor. O zaman temamız “aşk” olsun dedim. Bu aşkı sonsuzluğa bağlamak için de bir düğüm attım. İç içe geçmiş iki kalp olan “aşk düğümü” yani “Love Knot” olarak bilinen bu anlamlı motif işte böyle Decoridea havlu koleksiyonunda hayat buldu.

nakışlı havlu

Lansman renklerinde sonbaharın binlerce tona bürünen renklerinden ilham aldık ve biraz cesur renkler tercih ettik. Sizden de bunun üzerine çok güzel dönüşler aldık. Satışa çıktığı gibi üç renk de hızlıca yeni evlerine kavuştu.

Havlularda boylarımız da sabit ebatlarda. En çok tercih edilen 3 boyda havlu siparişi verebilirsiniz.

El havlusu 30×30 cm

Yüz havlusu 50×90 cm

Banyo havlusu 90×150 cm olarak temin edilebilir.

love knot

Bu arada belirtmek isterim ki bu desenin kullanım alanı sadece havluyla sınırlı değil. Özellikle de çeyiz takımı yapmak istiyorsanız bu modeli nevresim takımına da aktarabiliriz.  Hatta sofra grubu için de amerikan servislerine, peçetelere rahatlıkla işlenebilir.

Siz de “love knot” serimizden havlu veya diğer tekstil grubu ürünlerini sipariş vermek isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolu Whatsapp hattından veya decorideatr@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

nakışlı havlu

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It