Malum yılbaşı trafiğimiz yoğundu, sonrasında touching projeleri derken yılbaşı havlularımızın buraya yüklenmesi bu tarihe denk geldi. Kar fırtınası geldi yine bir mahsur kaldık evlerde.  2015′ teki dize kadar yağdığı günlerin birebir aynısıydı. Hala da buz gibi bir hava devam ederken ve  kış modu tam gazken havluları da Instagram hesaplarımda ( bu veya bu ) görmemiş  olanlar için paylaşmak istiyorum.

Yılbaşına ve kışa ait en güzel desenler kar taneleri, çanlar, yılbaşı süsleri değil mi?  Biz de bu desenleri, evinizde kış ruhunu her alanda görmeniz, evinizin diğer alanlarını da hareketlendirebilmeniz için havlularımıza aktardık. Mutfak veya banyoda kendi keyfiniz için kullanabileceğiniz gibi şahane de birer yılbaşı hediyesi olarak değerlendirebilirsiniz. Bu kış çoğu müşterimiz kendine alırken mutlaka eşe dosta hediye şeklinde de aldı.

Üretim yine bildiğiniz gibi hem nakış renkleri hem desen olarak her türlü değişikliği yapabiliyoruz. Bize ihtiyaçlarınızı iletmeniz yeterli. Hadi biraz bakalım neler yapmışız.

geyik nakış

Örneğin geyik nakışımız bu modelde seyrek çalışılmıştı. Başka bir müşterimiz sık nakış isteyince ona göre modelde revizyona gittik. Sizin favoriniz hangisi, seyrek mi sık nakış mı?

Bu arada yeri gelmişken tekrar belirteyim.  Havlu ölçülerimiz 30×30 , 50×90  ve 90×150 cm olarak sipariş verilebilir.

Ekose kahve sunum peçetelerimiz de bu kadar kırmızıyı yan yana görünce kadraja girmeden edemedi 🙂 Tüm ürünlerimizle ilgili bilgi ve sipariş için bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It