Bazen bazı modelleri o kadar çok seviyorum ki yaydığı enerji başka kapılar açıyor 🙂 Biliyorsunuz devamlı yeni ürünler tasarlıyorum ve atölyeden devamlı kargolarımız teslim alınıp sizlerle buluşuyor. Eğer bu trafik esnasında  kızım çocuk temalı ürünler görüyorsa her defasında bana neden yok, Derin de yazdır (sanki hiç yazdırmamışım gibi) , benim de bundan olsun gibi isyanları oluyordu 🙂

Havlu grubuma girişimle birlikte bu kez dedim ki hadi bakalım sana bir tane Decoridea‘ dan havlu gelsin. Ne olsun istersin dedim havlunun üzerinde… Kuğu ile çok git gel yaşadıktan sonra son kararını Bambi üzerinde verdi. Çizim departmanımız hemen modeli çalışmaya başladı.

bambi havlu

Bambi havlu üretime hazırlanırken liseden çok sevdiğim bir arkadaşım kızlarının yeni odası için yatak tekstillerine ihtiyaç duyduğunu söyledi.  Ölçü almaya gittim yan korumalar ve yatak örtüsü için ve tatlı kızı Lorena ne desen istedi dersiniz? 🙂 Tam bir ceylan tutkunuymuş! O halde bekle dedim, sana şahane bir Bambi geliyor 🙂

İlk olarak havlu çıktı atölyeden. Bambi bir lisanslı karakter olduğu için ve herkesin hayalinde otomatikman canlanan bir figür olduğundan nakış renklerini seçmede ekstra hassas davrandım. Çünkü 1-2 ton farklı seçsem Bambi ile alakası olmayan bir ceylan çıkabilirdi ortaya. Ama isabetli seçimlerle tam da hayal ettiğimiz gibi oldu. Derin de havalara uçtu.

çocuk yatak örtüsü

Hemen sonrasında da Lorena’ nın yatak örtüsü takımı ve yan koruma seti çıktı. Odasındaki hakim renklere uydurduğumuz yatak örtüsünü Bambi ve yine seçtiğimiz renklere çok uyan gökkuşağı nakışlı yastıklarla tamamladık. Yatak örtüsünde çift sıradan kare kapitone nervür uyguladık. Ayrıca yatağı ev konseptli olduğundan ahşap alanlara çarpmaması için mobilyanın renginde bir yan koruma takımı hazırladık. Kumaş olarak 140 tel pamuk saten kullandığımızı özellikle belirtmek isterim.

gökkuşağı nakış

Ayrıca Lorena’ nın yeni doğan kardeşinin de yan korumalara ihtiyacı vardı. Onun yatağının ölçülerine uygun da bir bumper takımı hazırladık.  Böylece iki tatlı kardeşin odalarına son dokunuşu yapmış olduk. Mutlu, sağlıklı günlerde, mışıl mışıl uyunan gecelerde kullanmalarını dilerim.

İşte bu naif enerjiye bayıldım! Kendi kızımı mutlu eden bir ürünüm daha gün yüzü görmeden bir başka çocuğun daha kalbini fethetmiş oldu. Siz de bu veya benzer desenlerle kendinize özel tasarım ürünlere sahip olmak isterseniz benimle  0542 637 4998 veya decorideatr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It