Bir dönem ranzalar inanılmaz popülerdi biliyorsunuz. Özellikle çocukluğunu ’90’ larda yaşamışların hayatında bir imza olarak durur desem yanılmamış olurum. Artık klasik tip ranzalar tarihin tozlu sayfalarında kaldı elbette. Şimdi onun yerini çift katlı, havalı merdivenli veya kaydıraklı oyun evleri aldı. Disney şatosundan tutun da Orient Express trenine, istiridye formuna kadar sayısız tema çıkıyor karşımıza. Zevkiniz ve bütçeniz sizi nerelere götürürse artık.

Ben de bu kapsamda a’ dan z’ ye dekorasyon danışmanlık hizmeti verdiğim dekorasyon showroomunda yer alan oyun evi için 2 yatak örtüsü takımı tasarladım. Ana renk olarak oyun evinde kullanılan gri ve beyazdan yola çıktık. Çünkü bu eve çok yakın bir alanda gösterişli bir karşılama masası ve yanık portakal rengi bir püsküllü koltuğa yer vermiştik. O sebeple yakın alanda çok fazla renk değiştirmek istemedim.

Gelen müşterilerin daha fazla model görebilmesi adına örtüleri iki farklı şekilde tasarladım. Birinde gri ana kumaştan çift sıra beyaz çizgi geçerken, diğerinde sadece griden çift kapitoneli bir örtüye yer verdim. Takımın yastıkları biraz daha göz önünde olacağından ortamdaki en yakın renkleri baz aldık; yani yanık portakal ve bitki yeşili.  En azından bir düzlemde bakıldığında birbirini yakalayan renkler olması önemliydi. Ve son olarak işte bu gördüğünüz karelerde can buldu.

Siz de bu veya benzer ürünler sipariş vermek isterseniz bizimle decorideatr@gmaill.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan ulaşabilirsiniz. Ayrıca dekorasyon danışmanlık hizmetimden yararlanmak isterseniz detaylı bilgi için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It