Toskana seyahatimin bir diğer göz bebeklerinden Floransa amerikan servisimizde sıra. Bu modelin yeriyse apayrı. O tatlı sokakları arşınlarken binaların üzerindeki motiflerden, heykellerden devamlı aklınızda fikirler dönüp dolaşıyor. İşte Floransa modeli de böyle bir anımda çıktı.  Piazza del Duomo‘ da gezinirken bir anda bu amerikan servisin modelini bir duvarda gördüm. İçinde bir figür vardı ama ana hatlarını görmem onu amerikan servise aktarmama yetti 🙂

floransa amerikan servis modeli

Döner dönmez hemen çizimi yaptık ve doğru atölyeye dikime gitti. Krem renk dekonil kumaşımızla birleşerek lacivertin asaletinde buluştu.  Bir dipnot da vereyim. Bu servis şekil itibariyle kare ancak kullanım açısından dikdörtgen tercih ediyorsanız ortadaki üçgenin yanına bir tane daha ilave ederek modeli dikdörtgen olarak üretebiliyoruz. Siz de bu takımı farklı renk kumaş ve ip seçenekleriyle değerlendirmek isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 den iletişime geçebilirsiniz.

amerikan servis peçete

amerikan servis

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It