Ürün gamımızda olmayan bir ürün çıkardığımda bakıyorum da çoğunlukla kendi ihtiyacımdan doğuyor. 🙂 Bana gelen talepleriniz ise daha garanticilik odaklı, halihazırda üretilmiş kalemlerden oluyor. İddiayı ve yenilikleri seven müşterilerimle ise daha cüretkar, daha tabuları yıkan nefis şeyler çıkarıyoruz birlikte 🙂 Ama bugünün ürünü yine kendi ihtiyacıma yönelikti.

ekmek örtüsü

Delikleri olan ekmek sepetim için bir örtü tasarlamak istiyordum. Bu sepet günlükte de kullanılıyor ama esasen yemek davetlerimde kullandığım model olduğu için şık bir tasarım olması gerekiyordu. Kare sepete büyükçe bir kare örtü dikip bırakmak Decoridea’ ya yakışmazdı elbette 🙂

Yine aldım kalem kağıdı elime ve çizime başladım. Delikli ekmeklikten kırıntıların düşmemesi önemli tabii ama estetik odak noktamdı. Ancak çıkan sonuç hem estetik hem de pratik oldu çünkü şıklığının yanı sıra kullanması da rahat bir ekmek örtüsü oldu.

ekmek örtüsü

Ayrıca geçtiğimiz günlerde ağırladığımız misafirlerimize açık büfe bir masa kurmuştum. Bu örtüyü orada çatal bıçakları koyduğum kaba örtü olarak da kullandım. Evdekı ürünleri bu şekilde farklı amaçlar ve formlarla kullanmayı seviyorum. Böyle denemeleri yapmayı ihmal etmeyin, emin olun o eşyaya olan sevgi ve alakanız artıyor 😉 Siz de bu üründen veya benzerlerinden sipariş vermek isterseniz decorideatr@gmail.com ya da 0542 637 4998 nolu telefondan ulaşablirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It