Sosyal medyadan takip ettiğiniz üzere ünlü influencer sevgili Buse Terim geçtiğimiz aylarda ikinci kızını kucağına almıştı. Doğumdan sonra evinde organize ettiği Peter Rabbit temalı karşılama masasını sevgili Mori Events hazırladı, biz de her zamanki gibi örtümüz ve takı yastığımız ile eşlik ettik. Hem de bu seferkinin epey bir hazırlanma macerası mevcut.

Organizasyon çok son anda belli olduğundan model önüme gelir gelmez hazırlıklar başladı. Kumaşların kombinlenmesi, lojistiği ve nihayet dikimi tamamlandığında bir rekora imza attık denebilir. Haftasonu ve resmi tatille çakışan, kumaşçıların istisna dinlemediği günde kumaşları bulmakla kalmadık, atölye 7 kattan oluşan etekleri masanın etrafına dönecek şekilde 270 metre tülü büzdü bir gecede ve örtü tamamlandı, teslim edildi.

buse terim

Tabii böyle bir örtünün yanında takı yastığımız çok masum ve mütevazı kalıyor. Güzeller güzeli Naz’ ın ismini işledik yastığa da. Hepsinin güzel ve en az bu kadar mutlu günlerde kullanılmasını dilerim.

naz sema bahçekapılı buse terim

Siz de buna benzer bir örtü veya takı yastığı hazırlatmak isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

mori events buse terim

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It