Geçtiğimiz günlerde Silverline Ankastre‘ nin yepyeni bir teknoloji ile piyasaya sunduğu Flow- In ürününü incelemek için Soho House’ da bir araya geldik. “Ürün” diyorum çünkü tek bir ismi yok: Flow-in hem indüksiyonlu ocak hem de gömme davlumbaz.

Yenilikçi ve inovatif ürünleriyle beyaz eşya sektöründeki iddialı Türk üreticilerden olan Silverline katma değerli ürün sunmaya, tüketiciye hep en iyiyi sunmaya özen gösteren bir marka olduğu için her zaman yakın markajımdadır. #tekyüzeyikiperformans mottosuyla gelen davetiye ile bizi harika bir ürünün beklediğini anlamıştım.  

20180524_104206

flow-in_001

Evlerin ve aslında hayatımızın her alanına yayılan sadeleşme ve minimalizm trendiyle daha az eşya daha çok performans / fayda talep eder olduk tüm ürünlerden. Flow-in de mutfaktaki sadeleşme fikrinden doğmuş. Ankastrede minimalizme gidiş yolunu iki temel beyaz eşyayı bir araya getirerek yapmışlar. Şöyle ki:
flow-in_003

İndüksiyonlu olarak tasarlanmış ocağın orta aksında birbirine paralel olarak yerleştirilmiş iki panel aracılığıyla kuvvetli bir çekim uygulanıyor ve davlumbaz, dış görünümde ilave bir cihaza gerek kalmadan ocağınızla aynı düzlemden davlumbaz görevini üsteniyor. Tahliye boruları ile de tüm mekanizma dolap içlerinde kalıyor, dışarıda görünümü rahatsız eden bir unsur barınmıyor. Ses düzeyi de bir hayli alçak olduğundan ürünü daha da cazip bir hale getiriyor.

Flow-in ankastreleri daha yakından incelemek isterseniz buraya tıklayabilirsiniz. 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It