“Hepsi benim bebeğim” gibi diyorlar ya insanlar ortaya çıkardıkları işlerine, aynen öyle ama 🙂 Ortaya çıkan tüm işlerin kumaş seçiminden, düğmesine, nakışına, son ütüsüyle birlikte de teslimatına kadar apayrı bir özen gösteriyoruz. Ancak daha önce de çalıştığımız defne yapraklı yan korumalardan sonra nevresimi, pikesi ve bumperlarıyla bu set, bu desende çalıştığımız en zariflerden biri oldu.

DSC_1009

DSC_1007

Takımın somon rengine eşlik eden kese kağıdı rengi detaylar duruşu güçlendirdi. Bumperların yüzeyinde bu kez farklı bir tasarım yaptık. İlave olarak nervür ve ham ketenden patlar ekledik.

DSC_0967

DSC_0965

Odanın duvarlarının da rengi tatlı bir somon tonu olduğundan ister istemez takımın rengini destekledi.

DSC_0970

DSC_1004

Pike takımını daha önce bebekte değil de çift kişilik bir yatak için çalışmıştık, görmek için buraya tık. Pikede de %100 pamuklu, dokunmalara doyamayacağınız yumuşaklıkta bir kumaş kullandık. Bu yılın favori parçalarından biridir bana göre. Bebek hazırlıklarınızda mutlaka yer verilmesi gerekenlerden.

DSC_0981

DSC_0952

Defne yaprağı deseneninin zarifliği zaten malumunuz, ister baş harf ister isim olarak çalışabiliriz.

DSC_0989

Sipariş ve daha detaylı bilgi almak isterseniz decorideatr@gmail.com dan bana ulaşabilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It