İndirimler genelde sezon sonunu bekler, hepimizin zaten sezon alışverişini tamamladığı zamanlarda gelir. Ancak bu kez öyle olmamış. BMS Mobilya taptaze sezona giriş yaparken bizleri bu avantajla buluşturuyor. Geçtiğimiz hafta bu avantajı Summer Bazaar olarak duyuran firmanın lansmanındaydım.

Uzun yılların verdiği tecrübeyle distribütörü olduğu Baccarat, Poltrona Frau ve Herman Miller başta olmak üzere yirmiye yakın marka ile eşsiz mekanlar yaratmaktadır. Summer Bazaar’ da Roberti, Alias ve Baleri Italia markalarını ön plana çıkarmışlar. Hepsi birer tasarım harikası olan ürünlerden sayılı adette ellerinde bulunduğundan, tükenmeden showroomlarını ziyaret etmek lazım. Unutmadan, Summer Bazaar 15 hazirana kadar açık olacak, hem de %70-80′ lere varan indirimlerle.
Baccarat kristallerini bir yana ayırırsak bende günün favorisi Baleri Italia’ nın bu mermer desenli Luigina modeli koltuğu ve sandalyesi. Keskin hatları ve muhteşem deseni sayesinde yanına yaklaşana kadar mermer olduğunu düşünmeniz işten bile değil! O kadar başarılı.

Etiler’ deki showroom Ayazma Yolu sokakta tam köşebaşında. 

Bahçe masa ve oturma gruplarında da indirim olması her geçen gün ısınan havaların en ferah haberi sanırım.

Alias’ ın bu şezlongunun rengi de çok hoş. Hafif kızıla çalan ahşapları bahçe mobilyalarında çok doğal buluyorum.

Günün bir diğer dikkat çekici ürünü ise bu bahçe minderleriydi. Her renkten birer tane almamak işten bile değil. Dokusu ve yumuşaklığı inanılmaz. 

Biraz da bazaar kapsamı dışındaki ürünlere göz atalım…

Şemsiyeli bu avize ise görkemli asaletiyle göz dolduruyor. Beklenmeyen iki nesneyi bir arada kullanmasıysa oldukça başarılı bir sonuç getirmiş.

Poltrona Frau’ nun Juliet isimli bu koltuğu tasarım ödüllü, üstelik çok da konforlu…

BMS Mobilya ile ilgili daha fazla detaya sahip olmak isterseniz web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. En yakın zamanda da showrooma bekleniyorsunuz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It