Geçtiğimiz cuma yine Bumerang’ ın harika bir organizasyonuna davetliydim. Bu genç ve dinamik ekip Dude Table’ ın gerçekleştirdiği Mixmondial etkinliğiyle bir araya getirdi bizleri. Marriot Hotel Şişli’ de gerçekleşen bu davet oldukça renkliydi. 

Bilmeyenler için Dude Table‘ dan bahsetmem gerekirse kendileri birkaç yıldır yiyecek içecek sektörünü ciddi anlamda destekliyor. Ekip İstanbul, Ankara, İzmir’ de en seçkin restoranlarını kapsayan özel menülerin servis edildiği Seasons of Love, kokteylin renkli ve uçsuz bucaksız renklerini hayata katan, Mixmondial ve geleneksel ritüellerin unutulmaması için saray yemekleri ve kahve kültürünü içeren konseptler belirliyor, organizasyonlar düzenliyor, farkındalık yaratıyor-arttırıyor.

Klasik Baileys’ de Mixmondial dokunuşları vardı.

Marriot Hotel’ in dünya çapındaki hizmet kalitesi malumunuz. Girişteki lounge barda gerçekleşen etkinlik otelin son derece ilgili bar ekibi ve yüzünden gülücükler eksilmeyen tüm Mixmondial ekibiyle harika bir uyum içindeydi ve bize unutulmaz lezzetler tattırdılar. Öyle ki “bu hamile halde burada işin ne?” bakışları olmadan bana özel harika kokteyller hazırladılar en alkolsüzünden 🙂

Yeşil elmalı, bol ekşili Smirnoff Apple Bite’ ın sunulduğu elma bardaklardan sonrasında bize hediye edilmese gerçekten aklım kalabilirdi 🙂 Bana özel hazırlanan harika bir karışım da şeftali içerikliydi ancak koyu sohbetler sırasında fotoğraflamayı unutmuşum ne yazık ki…

Kimler vardı? Tabii ki Bumerang’ ın en güleryüzlülerinden sevgili Hilal Meriç ve Ahmet Erten başta olmak üzere keyifle takip ettiğim bloggerlar Balköpüğü Merve Gizem Oluş, Melina’s Mom Merve Öztürk, Dilimin Ayarı Yok ile Cem Özsancak, Pimood Pınar Öznur, Şuh-i Fidan ile Fidan Erdoğan Duman, grafikerler.org ve hizliadam.com katılımcılar arasındaydı.
Selfie’ siz etkinlik olur mu? 🙂 Şu an fark ediyorum ki iki Merve arasında dilek tutmayı unutmuşumm!

Gordon’ s Fresh Hunt’ ı hazırlarken salatalığın aromasını ve kokusu daha güzel verebilmesi için kabuğuyla beraber çok hafif dövmek gerekiyormuş. Gerçekten koku bir anda birkaç kat artıyor.

Bu gördüğünüz gösterişli sunumu olan kokteylin adı “Muhteşem Süleyman”. Marriot barın spesiyallerinden olan bu kokteylin şanına yaraşır bir içeriği var, zencefil, yumurta akı, ayva reçeli diye özet geçeyim, gerisini siz düşünün 🙂 Tadanların çok beğendiğini söylemeden geçemeyeceğim.
Bu da hazırlanma aşamasından bir video…
Marriot bu enfes kokteyllerin yanına çok lezzetli sıcak ve soğuk atıştırmalıklar hazırlamıştı.
Bu keyifli işbirliğinde emeği geçen Bumerang ve Dude Table ekiplerine, Marriot Hotel Şişli’ ye tekrardan teşekkür ediyoruz.
Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It