Çerçeve Raflar

Kullanım kolaylığı sağlayıp, şık düzenleme alanları sağlayan rafları evimizin her yerinde kullanıyoruz. Peki onları olduğundan biraz daha zarifleştirsek daha da hoş olmaz mı?

Son zamanların duvar süslemesi olarak karşımıza çıkan gösterişli boş çerçevelerin içini iddialı aksesuarlarla 3 boyutlandırma kullanımıyla beraber “bu çerçeveleri neden raflara uygulamayalım?” fikrini beraberinde getirdi. 3 boyutlandırılan her şeyi sevdiğimden bu iki görsellik taşan trendi de oldukça sevdim ben.

İsterseniz basit bir anahtarlık askılığını bile kendince bir karakteristiği büründürebilirsiniz.

Bu da eskimiş bir çerçeve ile yapılmış vintage bir uygulama.

Detaylarını paylaştığımda göreceksiniz ama şimdiden size minik bir bilgi de vereyim. Bu sevimli raflardan bizim bebişin odasına uygulamayı da düşünüyoruz. Bakalım sonuç nasıl olacak 🙂

Duvarda kullanılan bir kağıt varsa onu da plana katmak için çerçevenin arkasını boş bırakabilirsiniz. Ancak duvarkağıtsız boyalı bir duvarsa rafın arkasını çerçevenin renginde boyayarak daha çarpıcı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu trendi en çok uygulayanlar sanırım aksesuar satan mağazalar!

TV ünitenizden sıkıldıysanız çerçeve içine yerleştireceğiniz televizyonunuzla odanızın çehresi bir anda değişecektir emin olun.

Parçalı varaklı rafları evde elbette ayakkabı için kullanmayacaksınız 🙂 ama aksesuarlar için enfes bir sergileme alanı! Kesinlikle dikkate alın derim! (ayakkabı mağazanız varsa iş değişir tabii ki)

Asimetrik veya dikey bölmeli raflar da bir seçenek.

Kızlar! Yorumu size bırakıyorum! 🙂

Ben bu zarif akımı oldukça beğendim, ya siz? Yoksa evleriniz de uyguladınız mı bile?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.