Yaz tüm sıcaklığıyla kendini hissettirse de ağustosu da bitirdik sayılır artık… O yüzden yaz bitmeden evinde dekorasyon, tadilat işlerine girecekler için son günler.

Bu tadilatlardan biri de kışın kendinize mükemmel kaçış ve arınış anları yaratabileceğiniz ev hamamları olabilir. Aslında bu çok da büyük bir lüks değil, illa ki villa gibi kocaman bir eve de sahip olmanıza gerek yok. Eğer hamam sizin için bir olmazsa olmaz ise evinizin daha genişçe bir banyosunu mini bir hamama dönüştürebilirsiniz. 

Yenilikçi bir ruha sahipseniz bu tarz modern bir hamam da oldukça iddialı bir seçenek, evde düzenleyeceğiniz mini hamam partilerinde de misafirlerinizi bu çarpıcı tasarımla şaşırtabilirsiniz.

Göbek taşına yer kalmıyor olabilir ancak sadece ufak bir oturma alanı ve kurna koyarak gerekli ısıtma tesisatını devreye aldıktan sonra bu kadar bir alan bile yeterli.

Açıkçası evde hamam fikrine oldukça sıcak bakmaya başladım bir süredir. Uygun oda olduktan sonra vücuda harika bir terapi için en eşsiz seçenek. 

Siz tercih eder misiniz evinizde hamamı?
Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It