Bugünlerde farklı bir telaşım daha vardı. 2 ayrı bebek odası tasarımına koşuştururken bir de hastane odası süsleme talebi geldi. Daha önce çalışmadığım bir alan olunca hemen ön çalışmalara başladım. 
Öncelikle anne adayımız Firuze hanımın aklındakileri döktük masaya. Bebek odasında duvarda kullanılan balonları ve bu temayı hastanede de devam ettirmek istediğini söyledi. Bunun üzerine kolları sıvadık.  
Ve kapı süslememiz bulutlar arasında süzülen tombik bir balon oluverdi, tabii ki konsept renklerimiz olarak belirlenen lila, pembe ve inci beyazı tonlarında.
İkramlıkların koyulacağı kutularımız da balondan olmalıydı.

Kuşların uçuşmadığı, balonlara eşlik etmediği bir gökyüzü olabilir miydi?
Hediyelik olarak aileye yeni katılan meleğe uygun, keçeden melek kanadı magnetleri hediye edildi.
Beşik süslememize gelince, minik Talya’ nın yatak odasında kullandığımız pembe şantuk kumaştan altın yastığı ve kurdele burada da tercih edildi. Yine fiyonk desenli dantelle de detayları tamamlandı.
Muhteşem tat ve görünümdeki mini cupcakelerimiz her organizasyonda yanımızda olan Circus Bakery’ e aitti. 

Talya’ ya hoşgeldin diyor, ailesi ve tüm sevenleriyle birlikte sağlıklı, huzurlu, mutlu uzuuun bir ömür diliyorum. 
Organizasyonla ilgili daha fazla detaylı bilgi için bana her zaman decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998′ den ulaşabilirsiniz.
Yazar

2 Yorum Var

 1. 1.
  4.
  13.
  14. resimler fav.
  Hamak postu yayınlıosun biz iş yerinde koşturuyoruz..
  Olmuyo ama sayın blogger

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It