Ve sonunda ben de 30. yaş kervanına katıldım… Yeni bir 10′ luk dilime girildiğini kabul etmek zor olsa da onun da keyfini çıkarmak lazım, gün geldiğinde onu da arar duruma gelmeden 🙂

Aslında 10 mayıs olan doğumgünüm bu yıl bazı aksilikler ve mayısın arka arkaya getirdiği üzücü haberlerle doğumgünü kutlama hevesimizi kırmıştı aslında. Meğer arka planda devam eden hazırlıklar varmış oysa ki. Eşimle kardeşim hummalı bir çalışmaya başlamış. Yapılacaklar, davetli listesi, hazırlanacaklar. Ve gün o hazırlıklar sonunda çıkan sonuç:

İşte bu fikre bayıldım. 30 yılı temsil eden 30 balon ve uçlarında sallanan 30 yılımdan kareler 🙂 Her birini gördükçe “orada olmalarına” ayrı şaşırdım 🙂 İşin en özel yanı sanırım bu kadar geniş çaplı bir hazırlığın bu kadar sessiz sedasız yürütülmesiydi.

Buradaki “but feels 22” ile de 22′ den sonra ne kadar çabuk geçtiğini bir türlü anlayamayıp hala 22 hissediyor olmama gönderme yapılmış 🙂

Bu minnoş cupcakelere bayıldım bayıldım! Malum her yerin cupcake’ i lezzetli olmuyor, ya keki kupkuru olur ya kreması bayar. Benim de epey zamandır Instagram’ dan takip ettiğim Circus Bakery’ den sipariş vermiş eşim. Gün sonunda bir tane bile kalmadığını göz önüne alırsak lezzeti siz düşünün. (Instagram hesabı için tıklayabilirsiniz)
Aahh bu rengarenk şeker köşeleriiiii… Olmazsa olmaz elbet! Bir de doğumgünü kızına dilek kartları bastırmış eşim genel konseptteki çizgi ve zigzag konseptine uygun şekilde.
Şeker büfesinin kutuları bile tek tek elde hazırlanmış. 

Gül yapraklı pastamız ise Beyaz Fırın’ dandı.
Mini vazolardaki çiçeklere varana kadar içlerindeki oasislerle beraber hepsini eşim tanzim etmiş.
Davetlilerin masalarında yer alan amerikan servisler de inanılmaz ciciydi ve yine zigzag desenlerle.
Ve artık herkesin çektiği fotoğrafları toplayabilmenin en güzel yolu: Instagram’ da hashtag oluşturmak. Onlar da bunu #sibelis30 olarak belirlemişler. 
Tüm detaylarıyla, aklımda kalan birbirinden güzel anılarıyla, o gün bizi yalnız bırakmayan herkese burdan bir kez daha çok teşekkür ediyorum. İyi ki varsınız, iyi ki gelmişsiniz. Ama en büyük teşekkür de bu kadar büyük bir organizasyonu başarıyla yürüten canlarım, eşim ve kardeşime… 🙂 
Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It