2013′ ün en sıcak ayını mayıs ilan ediyorum! Resmen piştik, haziran desek ondan serin geçti, şansımızı bir de temmuzda deneyelim derken bugün İstanbul koyu gri bulutlara, yağmura açtı gözünü… Bunaltıcı günler gelse söz “off sıcak” demeyeceğim, yazın içinde yazı özledik…

Temmuz ayı gelip de tatil programları devreye girmeden sizi yine postlara boğmak istiyorum 🙂 Bu kez hazırladığım masa örtülük dantellere bayılacağınıza eminim. Çünkü klasik motiflerden çok uzak birkaç model var şimdi huzurlarınızda! Başlıkta da tüyosunu verdiğim gibi Eiffel Kulesi Galata Kulesi’ ne karşı. Nasıl mı? İşte bu dantel motifleriyle. Çok şık ve daha spor bir kullanıma sahip olan bu motifle işlenmiş masa örtüsü veya runner sipariş etmek isterseniz, koyu renk keteni düşünmenizi tavsiye ederim. Danteller de kırık beyaz-bej tonlarında olduğundan koyu renkle mükemmel uyum sağlıyor.

-14-

Bir Galata Kulesi’ ne bakıyorum bir de Eiffel’ e hangisi daha güzel karar veremiyorum. İkisi de birbirinden iddialı bambaşka mimari özelliklere sahip yapılar. Biri İstanbul’ un gözbebeklerinden diğeri tek başına Paris’ in simgesi. 

-15-

Bu çeşmeli model de oldukça zarif, dantelin kalın olmasına rağmen desenin kibarlığı ve arka plandaki narin çiçek motiflerinin güzelliği tabloyu tamamlıyor. Yazın kurduğunuz çay saati sorfralarını şenlendirmeye birebir. 

-16-

Bu modelde de desenin tok duruşu hoşuma gitti ve sizinle paylaşılması gerekenler arasında yerini aldı.

-17-

Sizce bu düellodan Eiffel mi galip gelir Galata Kulesi mi? Oyları görelim bakalım…
Yazar

Comments

  1. EMİNİM Kİ SENİN EMEKLERİN VE MEYAN CAFE RESTAURANT HAZIRLADIKLARIYLA UNUTULMAYACAK Bİ DOĞUM GÜNÜ OLMUŞTUM. TEKRAR TEKRAR MUTLU YILLAR CANIM KARDEŞİMMM…

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It