Yaza hızlı bir giriş yaptık. Nisan aşırı sıcak, mayıs serin derken haziranı sıcaklık zirvelerinde yaşıyoruz. O tatlı koşturmacalar, deniz planları, mayo alışverişleri, yazlık sofraların telaşeleri en keyifli zamanlarında. O yüzden ben de yazlık seçimlerinizi kolaylaştırabilmek adına bu cıvıl cıvıl, eğlenceli dönem için çalıştığımız yaz temalı nakış desenlerimizi bir yazıda toparlamak istedim. Hadi başlıyoruz!

Siz biliyorsunuz ama hatırlatayım ben yine de… Burada göreceğiniz tüm desenlerimizi istediğiniz her tekstil ürünümüze uyarlayabiliriz. Bu denizatında olduğu gibi… Hem bir çocuk peştemali için çalışmıştık hem de amerikan servis takımının peçetesinde yer vermiştik. Kombinlemek istediğiniz renkler ne ise ona göre ip tercihi yapabiliyorsunuz.

Yıllar içinde hem kendi tasarımlarımızla hem de sizin tercihlerinizle çok keyifli yazlık desenler ortaya çıkıyor.

Deniz kabukları ise en çok çalıştığımız desenlerden biri. 2 çeşit olan bu deseni yeri geldi kokteyl peçetelerinde kullandık yeri geldi Küçük Deniz Kızı temalı doğumgünü partilerinde, e tabii çokça da yazlık sofralarınızı süsleyecek amerikan servis takımlarında. 

Pusulayı ise hem ketene hem de satene çalıştık. Bir dipnot vereyim sateni sofra grubunda çalışmak zordur ama sizin kullanımınız açısından daha da zordur. Bizim atölyemiz üretimini yapabilir ancak çok ciddi bir zorunluluk olmadıkça kullanımda sıkıntı yaşamamanız için çok önermem.  

Santorini ve begonvil serimiz ise bir başka favorimiz. Bodrum, Yunan, Alaçatı evleri için çok sevildi.

Tropikal serimiz ise  en eskilerimizdendi 🙂 Alanların hala çok keyifle kullandığını biliyoruz. Bir dipnot da buraya bırakayım. Burada paylaştığım tüm modellerimizi daha önce Boutique kategorimizin ilgili alanlarında paylaştım. Detaylı incelemek isterseniz görsellerini, arama bölümüne ilgili şekilde yazıp da bulabilirsiniz, kategorilerden de ayrıştırabilirsiniz.

Önceki modellerimizden veya yeni temalı yazlık ürünlerden edinmek isterseniz bize 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com dan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It