Bu kategoriyi çok ihmal etmişim. (önceki modelleri görmek için buraya tıklayabilirsiniz) Ürün gamımız da geniş olunca ancak sıra geliyor paylaşmaya 🙂 Pek çok farklı kokteyl peçetemiz mevcut ama hazır bahar ayının en çiçekli günlerindeyiz, ben de çiçekli kokteyl peçetelerimizi bir yazıda toplamak istedim. Ginkgo olan hariç diğerlerini burada daha önce paylaşmadım. Konu başlığımız çiçek iken onu dahil etmesem olmazdı. Neler yapmışız bir bakalım. Detaylara inmeden önce belirteyim. Tüm modellerimizi istediğiniz her türlü ürün grubumuza uygulayabilir, dilediğiniz renk kumaşa dilediğiniz ip renklerinde sipariş verebilirsiniz. Örneğin, burada göreceğiniz antoryum kokteyl peçetesinin amerikan servis ve peçetesi zaten var ama siz bu deseni masa örtüsüne uygulatmak isteyebilir hatta bu desenden nevresim takımı bile sipariş verebilirsiniz 😉 Limitlerimizin olmadığı notunu da verdiysek başlayalım.

Madem antoryum dedik, ilk olarak “Antoryum” modelimizle başlayalım. Bu güzel çiçeğin en sevilen renklerinden olan mor ve pembeyi çalıştık ilk olarak. Farklı müşterilerimiz sonradan bordo da talep etti hatta ve şahane oldu. Ürünümüzün adı kokteyl peçetesi ama biliyorsunuz ki kahve sunumlarınızda, çay ikramlarınızda hatta peynir tabağı servis ederken bile keyifle kullanabilirsiniz. Sizin için üretmesi bizden, sunum fikirleri ise tamamen sizin yaratıcılığınıza kalmış.

Bu çay sunumundaki ise yukarıda bahsettiğim bordo.

Gelelim bir diğer favorim olan “Frezya” ya. Daha önce runnera sarı renkle (burada) çalıştığımız bu zarif ilkbahar çiçeğini müşterimizin talebi üzerine mor renkte çalıştık. Farklı renk kombinasyonları da şahane olacaktır.

Gelelim “Daisy” modelimize. En ama en doğanın içinden değil midir papatyalar? Zahmet gerektirmeyen, bir kayanın köşesinde de bitebilen ama aşk falı bakılabilen tek çiçek 😉 Beyaza sarı saflığında üretildi. Yine her türlü ikramlarınızın baş tacı olacaktır.

“Ginkgo”nun ise bu rengini daha önce burada paylaşmadım. Hep gold tonları vardı ancak müşterimizin bu siparişinde saf gümüş iple ketende can buldu ve inanılmaz yakıştı.

Siz de bu ürünlerimizden sipariş vermek veya tamamen yepyeni bir çiçek tasarlatmak isterseniz bize her zaman 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com adresinden mail ile ulaşabilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It