Bu modelimiz ismi “Göcek” çünkü ilk kez Göcek’ e yolcu ettiğimiz için adını böyle koyduk. En çok satılanlardan olacağına neredeyse emin olduğumuz bir model tasarladık.

Amerikan servisi tam dikdörtgen sayılmaz, peçetesi deseniz radyüslerin hakimiyetinde bir model. Evet bu iki üründe de sivri köşeleri yumuşattık ve yuvarlattık, hem aslında aşina olduğumuz bir geometrik şekle evrildiler hem de sofra için bir nebze farklılık olsun istedik. Yumuşatılmış kenarlar, daire efektleri her zaman göze daha hoş ve dinamik bir etki verir, bunu hep söylerim. Bu genel bir kanidır zaten ama bunu mobilya trendi olan neotenik mobilyaları ( okumak için linki burada ) bu kadar sevmemizin sebebi de aslında bu yuvarlak hatlar.

Seçeceğiniz renk kombinasyonuyla bu etkiyi perçinleyebilir, ki ilk çıkan krem-bej eşleşmesi tam da böyle oldu, daha dikkat çekici renk eşleşmeleriyle modelin havasını biraz daha arttırabilirsiniz. 

Şöyle bir tercih de yapabilirsiniz. Amerikan servisi kareden tercih edebilir veya satın aldığınız bu takımın peçetesini de bazen amerikan servis olarak kullanabilirsiniz.

İlk çıkan üründe kumaş tercihimiz klasiğimiz Gloria oldu. Ancak bir sonraki çok sevdiğimiz bir %100 keten kartelası olan kumaştan seçildi. Mavi keten, parlement mavisi bir iple kombinlendi ve bu sipariş de teknede kullanılacağı için peçetesinin bir ucuna pusula desenimizi işledik.

İki kumaşın yapısı ve görünümü çok farklı olduğundan her iki takımın da havası birbirinden çok farklı oldu. Keten sevdalıları için muazzam bir kartela bu fakat keten dokusu sevip asla kırışmasın istiyorsanız, ne kadar ütüleseniz de ilk günkü haline döndürmemekten muzdaripseniz tercihiniz Gloria olmalı.

Siz en çok hangisini beğendiniz paylaştığım örneklerden?

Bu üründen veya farklı ürün ürünlerimizden sipariş vermek ya da tamamen yeni bir model tasarlatmak isterseniz bizimle her zaman 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It