En joker kumaşımızı sorsanız Gloria derim. Neden mi? Bilenler o kadar aşina ki… Hadi gelin size de anlatayım.

Sanırım 5 yıl oldu bu güzel koleksiyonla ben tanışalı, sizleri de tanıştıralı. Dokusu ve dökümü kalbi fetheden ilk kriterler oluyor. Böylesi bir kumaşın 40 farklı renk tonunun olması ikincil mutluluk dalgası yaratıyor çünkü uygulama alanınızı genişletmesi açısından avantajı yükseltiyor. Sonra ben sizlere kumaşı anlatırken kullanımının rahatlığını, ütüsünün kolaylığını da ekleyince kaçınılmaz bir şekilde gönlünüzü kaptırıyorsunuz 🙂 Ve ikincil memnuniyet dalgaları da siz kumaşı evinizde deneyimledikten sonra geliyor. Şunu belirtmeden geçmeyeyim. Piyasada Gloria’ nın dokusuna benzer kumaşlar mevcut ancak mutlaka doku, döküm ve kullanışlılık açısından farklar var. Gloria kumaş talepleriniz için bizimle iletişime geçin lütfen. 

Peki Gloria kumaşımızla neler yapıyoruz? Alanımız o kadar geniş ki… Bir kere sofra grubunda  kullanmadığımız parça yok. Amerikan servis, peçete, masa örtüsü, runner, kokteyl peçetesi ve diğer tüm ürünler. Sayısız modelimizle sayısız versiyonunu çalıştık bugüne kadar.

Pikolu, kenar patlı, hem pat hem biye 3 kat kumaşlı dikim, ne model olursa olsun hepsine kolayca uyum sağlıyor.

Kokteyl peçetelerinin küçük ebat olması bu kategoride bu kumaşın daha da tok bir duruş sergilemesini sağlıyor. (Daha fazla masa örtüsü ve amerikan servis görselini yazının sonuna ekliyorum.)

Yatak ve kırlent grubunda da sıklıkla tercih edilen kumaşlardan. Dokusu gereği hem dökümlü hem tok bir görünüm sağladığı için özellikle çocuk ve genç odalarında hem şık hem, hem modern hem dinamik bir görünüm sunar. Yatak örtüsü yapılacağı zaman üzerinde nervüre yer verilmek istenirse dokuması gereği standart nervüre göre duruşu biraz daha farklıdır ancak oldukça zariftir. Yakın plan çekimi aşağıda görebilirsiniz.

Bizim Gloria kumaşımızdan organizasyon için perde bile yapmışlığımız var. Kapı gibi dar bir alanda kullanıldığı için düz ve müflonsuz olarak dikildi. Ancak siz organizasyon değil de evinizde günlük kullanım için tercih edecekseniz müflon dolgulu olarak da tercih edebilirsiniz.

Görsellerden çok anlayamıyorum illa ki kumaşa dokunmam gerekir diyorsanız da adreste hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tüm numunelerimizle gelip mekanınızın ihtiyacı neyse ona uygun model, kumaş ve ip seçimlerimizi adresinizde gerçekleştirebiliriz. Detaylı bilgi ve sipariş için 054 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It