“Bu sonbahar bol çiçek getirecek demiştim.” diye başlamıştım Gala Koleksiyonumu anlattığım yazımda. İşte o furyanın ikinci modeli “Antoryum“. En sevdiğim çiçekler kategorisinde üst sıralarda yer alır kendisi. Aynı gala gibi antoryumu da ürünlerime aktarma fikri uzun bir süredir aklımdaydı zaten. Arka arkaya denk geldi bence şahane de oldu 🙂

Antoryumun kendi formu gereği bize bu deseni komple bir model olarak çalışma imkanını verdi.  Yuvarlağa yakın formu sebebiyle bu kez köşede veya uzunlamasına yanda değil de tam bir amerikan servis ebatında çalıştık. Bu tip formlar alışılmışın dışında olması sebebiyle sofralar çarpıcı bir görsellik ve zenginlik katar. Sürprizli masa dekorasyonu sevenleri fazlasıyla mutlu eder 🙂

Bu modelle ilgili olarak şöyle çeşitlemeler de yapılabilir. Biz amerikan servisi kocaman bir antoryumdan oluşturduk ama size varyasyon sunmak adına peçetesini de farklı kurguladık. Standart bir kare peçetenin tek köşesine daha küçük ebatta bir antoryum kondurduk. Eğer o kadar da iddialı olmak istemezseniz farklı ve daha sade bir amerikan servis modelimizi tercih edip peçetesini antoryum nakışlı seçebilirsiniz ki bu şekliyle şahane bir uyarlama olur. Yanına bardak altlığı olarak kullanacağınız yine tam formdan kokteyl peçetesini ekleyip eklememek de size kalmış. Dilerseniz sadece kahve veya kokteyl sunumlarınız için “antoryum” peçetemizi sipariş edebilirsiniz.

Bazen bize soruluyor neden online satış mağazanız yok diye. İşte tam da bu sebepten yok. Biz hiçbir şeyi çoklu rakamlarda üretip standart renklerle kalıplara sokmayı tercih etmiyoruz. Çünkü biliyoruz ki şu an bu satırları okuyan her biriniz biriciksiniz ve apayrı zevkleriniz, görüşleriniz ve elbette bütçeleriniz var. Elimizdekilerle ve hatta olmayanlarla bile yapabileceğimiz değişiklikler sonsuz olasılığa gidiyorken neden sizi sınırlayalım ki. 🙂 Bunca olasılığı da buraya dökmek önce size sonra bana feci bir kalabalık ve kafa karışıklığı yaratacağı için tercihleriniz üzerinden konuşmak çok daha gerçekçi ve zaman kazandırıcı.

Antoryumun en sevdiğim renkleri olan pembe ve morunu baz alarak çalıştık biz ama biliyorsunuz ki beyazdan, yeşile, bordoya, kırmızıya varan çok geniş bir renk ve ton yelpazesi var bu güzel çiçeğin. Dolayısıyla sizin yemek takımlarınıza veya renk tercihinize göre istediğiniz eşleşmelerde üretilebilir.

Siz de bu takıma veya atölyelerimizden çıkacak farklı ürünlere sahip olmak isterseniz bizimle 0 542 637 49 98 numaralı telefondan veya decorideatr@gmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

antoryum nakış

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It