Bu sonbahar bol çiçek getirecek demiştim. İlkiyle başlıyoruz.  Instagram hesabımdan zaten paylaşmıştım ancak burayı takip eden sizler de ucundan biraz gördünüz. Nerede? Geçen ay yayınladım ev ve galeri çekiminde yer vermiştim. Ev çekimi köşemiz için bu çekimi gerçekleştirirken bir yandan da yeni modelimiz çekimi bu tatlı mekana müthiş uyum sağlamıştı. Görmemiş olanlar için link burada.

Gala çiçeği en sevdiğim çiçeklerden bir tanesidir. Zarif yapısı ve renkleri ile asil bir duruşu vardır. Davet sofralarında, gelin buketlerinde ve sizin için özel birilerine vereceğiniz buketlerde içinde bulunduğu aranjmanı daha da şıklaştıran bir formu vardır. Galayı nakış ile evlerinize taşımak epeydir aklımdaydı ancak en güzel çizimine şimdi kavuştu. Sadece zarif formuyla amerikan servis ve peçetelerimize hareket katmadı. Aynı zamanda ham keten kumaşa çok yakıştırdığımız çerçevelerde antika işi ile bir araya geldi. Böylelikle hem kullanmaya yıllarca doyamayacağınz hem de evladiyelik kategorisinde, sizden sonrakilere saklamak isteyeceğiniz son derece naif bir model olarak tamamlandı.

Ham keten kumaşı zaten daha önce de çalışıyorduk yalnız yeni üretilen bu dokuyla tiril tiril dökülen, ketenin hakkını her bir iplikte sonuna kadar veren bir kumaş oldu.  Her zaman her şeyin bir zamanı vardır deriz ya sanki bu model de ortaya çıkmak için bu üçlü kombinasyonu beklemiş adeta. Biz çok sevdik umarım siz de beğenir, uzun yıllar keyifle kullanırsınız. Artık bildiğiniz detaylar ancak yine de hatırlatmadan geçemeyeceğim. Bu desene sadece bu şekilde sahip olmak zorunda değilsiniz. Dilerseniz farklı kumaşlarda, farklı renklerle kombinleyerek hatta amerikan servis yerine masa örtüsü göbeğinde yer verecek şekilde tercih edebilirsiniz. Nakışı seyrek olduğu için havluda kendini pek gösteremeyebilir ancak nevresim takımı için de şahane bir model olur. Özellikle çeyiz hazırlığındaki gelin adaylarına şiddetle tavsiye derim. Tüm bu güzel detaylar ve varyasyonlar sizin zevkinize kalmış.

Kendinize seçmek isteyeceğiniz tüm bu ürünlerle ilgili detaylı bilgi ve fiyat almak isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It