Sonbaharın gelişinin en harika taraflarından biri de açılan yeni sezonla birlikte kültür sanat aktivitelerine ayırdığımız zamanın daha da artması. Yeni çıkan oyunları takip etmek, sezona has temsillere bilet bulmaya çalışmak bile başlı başına heyecanlı bir koşturmaca. Bugünkü yazıma konu olan show, tek kişilik gösteri sezonun yenisi değil, onu belirteyim. Bu sezon tekrar devam ediyor.

Levent Erden‘ i medyadan tanıyanlarınız vardır muhakkak. İletişim sektörünün önde gelen isimlerindendir. Kendisine duayen gibi klişeleşmiş sıfatlarla hitap etmiyorum zira hiç haz etmez kendisi 🙂 Peki ben nereden mi biliyorum? Çünkü Levent Erden Bilgi MBA‘ de master yaptığım dönemden benim hocamdı. Kendisinden marka yönetimi ve entegre pazarlama iletişimi dersleri almıştım. Aslında bu programa zamanında kayıt olma sebeplerimden de biriydi kendisi. Tamamen profesyonel iş dünyasına yönelik bir program olması sektördeki böyle kıymetli isimlerden ders almamızı sağladı. Derslerinde hiç not almazdık çünkü almaya yetişmenizin imkanı yoktur. Anlattığı örnek vakalar, yaptığı ilişkilendirmeler, anlatım biçimiyle sizin dnanıza işler siz zaten konuyu öğrenirsiniz 🙂

levent erden

Masterdan arkadaşlarımla geçen yıldan beri gidip kendisinin bu gösterisini izlemek istiyorduk zaten, bu yıla kısmetmiş. Zorlu Center’ daki Touche isimli mekanda belirli tarihlerde sahne alıyor Zahiri Hakikat isimli bu gösterisiyle. Gösterinin isminin sebebini veya içeriğini kesinlikle söylemeyeceğim zaten bir show diğerinin aynısı olamaz bu formatta. Gidince zaten hatırlıyorsunuz ki Levent Erden defalarca çıkıp aynı showu sergileyecek, bir metne bağlı kalıp aynı şey üzerinden insanlara hitap etmeye kalkışacak biri değil. Bu gösteriyi kendisini ve tarzını az da olsa anlayabilmek için görmenizi tavsiye ederim. Bizim adımıza, derslerimizde yaşadığımız çılgın beyin trafiğinin bir hatırlatması gibi oldu yıllar sonra. Giderseniz buraya dönüp lütfen yorumlarınızı bırakın, ne düşüneceğinizi gerçekten merak ediyorum.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It