Diva nevresim takımımızı bizi Instagram hesabımızdan takip edenleriniz çok iyi bilir ki ismiyle müsemma bu takımı değerli sanatçımız Bülent Ersoy için çalıştık. Kendisi son derece konforlu hissettirecek, aynı zamanda sevdiği renkleri de bir arada bulundurabilecek bir dizayn arayışındaydı.

Pek çok model neticesinde siyah biyeli olarak çalıştığımız bu zamansız modelde karar kıldık ve takımları bu modelde ürettik. Kumaş olarak 150 tel pamuk saten tercih edildi. Bu arada havlu siparişi de mevcutken iki farklı tasarım çalıştık. Bir grup nevresim takımıyla uyumlu çizgili diva havlular oldu, diğerleri de BE olarak baş harfleri nakışlı şekilde üretildi. Hepsini mutlu günlerde kullanmasını dileriz. Ve fakat yazım burada sona ermiyor.

Hatta bu isim nakışlı havlu siparişi daha sonra gelmişti. Hep söylerim, ilk sipariş bir tercihtir ama sonraki siparişler ise gerçek memnuniyettir. 🙂

Bülent hanıma bu ürünleri geçtiğimiz yaz çalışmıştık. Ben yazıyı yayına alana kadar  bu diva takımlardan farklı renklerde de siparişlerimiz oldu. Hemen onları da inceleyelim. Bir mega yat projesi için kahverengi ve yeşil renklerde çalıştık. Yatak başındaki renklere uyması gerektiği için tedarikçilerdeki hazır biyelerden kullanmadık ve 86 tel pamuk sateninin geniş renk seçenekleri arasından eleyip şeritler haline getirerek biyeleri oluşturduk. Yüksek bir işçiliğe sahip ayrı bir takım oldu. Ana kumaş ise 190 tel pamuk saten olarak seçildi.

Bu arada bu modelimize çok benzediği için adını “çizgili diva” olarak koyduğum bir model daha tasarladık. Diğer modellerde nevresimin göbeğinde dikdörtgen çalışılan biyeler burada göğüs patı hizasında tasarlandı. Müşterimizin talebi 100 tel pamuk saten oldu. Ne 86 tel içine sindi, ne de 150 telde emin olabildi 🙂 dolayısıyla tam ortasınfa karar kıldı. Bizde biliyorsunuz ki hiçbir şey standart değil, net adetli değil, her detay sizinle şekilleniyor. Nuray hanımın da bu takıma ilavesi standart uyku yastıklarının yanı sıra  40×40 ebatında yastık kılıfları oldu. Mutlu günlerde kullanılmasını diliyoruz tüm müşterilerimize. Siz de bu veya benzer ürünlere sahip olmak ya da tamamen size özel parçalar üretelim isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Hatta kırlentlerde biyeli çalıştık, sıkı durun yakında bununla ilgili bir şey geliyor 😉

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It