İlk günden itibaren bebek gruplarımızda da en iyi kaliteyi sunuyoruz. Yan korumalarımız da en iddialı gruplarımız arasında. Müflon dolgulu yan korumaların daha ilk birkaç kullanımdan sonra yapısı gereği bollaşıp işlevini yitirdiği ve herkesin yan korumalardan çok çektiği dönemde biz sünger ile birlikte sunduğumuz farklı kaplama malzemelerimizle bebekler için konfor sağlarken aynı zamanda anneler için de pratik ve uzun ömürlü ürünler temin etmiş olduk.

Montessori yatakları ise bebekler için  uzun vade kullanılabilen, kendi becerileriyle yataktan inip çıkabilmelerini sağlayan, gelişimi destekleyici çözümler oldu yıllar için de. Bu yazıda göreceğiniz ise dünya tatlısı Yaman’ ın Montessori yatağı için yaptığımız bumper.

Mobilya rengi gri olunca, kumaş rengini her şeyle de rahat kombinleyebilmek adına beyaz tercih edip, biye ve isim nakışında aynı ton açık gri kullandık.

Ayrıca kapı alanında boşluk verip sonrasında başka bir parça ile aynı kenara devam ettiğimiz için kapı iniş çıkışını kolaylaştırmak istedik. Ama “benim bebeğim geceleri çok hareketlidir, hiç boşluk kalmamalı arada” derseniz de iki yandan bağımsız olarak, kapı açılışına engel teşkil etmeyecek, sadece kapı üzerinde kalacak bir parça da ilave edebiliriz. Her şey tamamen sizin ve bebeğinizin konforu için.

Sağlıklı, mutlu, keyifli günlerde, mışıl mışıl uykularda kullanılmasını dileriz. Siz de bu veya farklı ürünlere sahip olmak isterseniz her türlü tasarım ve üretim sürecimizle yanınızdayız. Bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com maili üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It