Nişan, kına, düğün sezonu geldi çattı. Herkes hazırlıklara dolu dizgin başladı bile. Bu süreçte bizim de atölyelerimizde en yoğun çalıştığımız segment baş harf veya isim nakışlı peçeteler oluyor. Kimisi söz merasiminde yüzük tepsisinde yerini alıyor, kimisi nişan veya düğün törenlerinde sofrada yerini alan peçetelerin ucunda hayat buluyor.

Hepsi kendine has hikayesiyle can buluyor. Bazen düğün organizatörlerimiz hayallerinden dökülen şahane fikirleri getiriyor, rengarenk iplerimiz kumaşlarımıza akıyor, bazen de münferit gelen gelin adaylarımızı biz yönlendiriyoruz gönlünü en çelecek modellerle.

Gümbür gümbür gelen düğün sezonunda size de ilham olabilecek örneklerimize bir göz atalım zaman içinde neler yapmışız…

En favorilerimizden olan “aşk çeşmesi” peçetemizin yola çıkış noktası Brides Project’ in nefis tasarımıyla can bulmuştu. İşte yukarıda gördüğünüz bu rüya gibi fikirle harika bir organizasyona dönüşmüştü. Düğün romantizmi diye bir gerçek var ve insanların hayatında bir kez olmasını umut ederek çıktıkları bu yolda en güzelini ortaya koyarken bu sürecin bir parçası olmak bizi her daim heyecanlandırıyor.

Aşk çeşmesi tasviri sofra tasarımında kullanılıp çeşmenin iki yanında da nişanlanan çiftin baş harfleri yerini almıştı. Pembelerin ve bolca ışıltının hüküm sürdüğü bu enfes nişan töreninde yer almak ayrı bir keyifti.

Bir başka Brides Project imzalı düğün de Sait Halim Paşa Yalısı‘ nda eşlik ettiğimizdi. Biraz daha bakır tonlarının hakim olduğu aynalarla desteklenen boğazın görkemiyle birleşen göz kamaştırıcı bir organizasyondu.

Aşağıda gördüğünüz nişan ikram masası da Mori Events’ in maharetli ellerinde çıkma.

Bize münferit gelen gelin adaylarının zaman zaman kına davetlerine veya söz mendillerine de bu nakışlı peçeteler zarafet katıyor. Siz de bunlara benzer veya yeni konseptlerle yaratacağımız yeni ürünlere sahip olmak isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It