A’ dan Z’ye dekorasyon danışmanlık hizmetimizde biliyorsunuz ki evinizin ya da tüm mekanlarınızın ihtiyacı neyse ona yönelik çözümler sunuyoruz. Bu kapsamda bazen her yeri kırıyor dört duvar bırakıyoruz, bazen küçük değişikliklerle touching yapıyoruz, bazen de bu projemizde olduğu gibi evinizin drenaj çalışmalarına kadar detaya iniyoruz.

Bu evimizi bu linkten hatırlayacaksınızdır. 2019′ da teslim ettiğimiz bir projemizdi. Müşterimiz evi satın aldığında daha önce oturum olmamış bir konuttu. Biz de müşterimizin talepleri doğrultusunda evde istenilen değişiklikleri yapmıştık. Ancak evde yaşam başladıktan sonra inşaat sürecinden kaynaklı bazı alt yapı sorunları gündeme gelmiş ve bunlar da evin zemininde bazı problemlere yol açmış.

Haziran ayında  önce evde oluşan parke, süpürgelikler ve duvarlarla ilgili tahribatı gidermek amacıyla ufak bir tadilat yaptık. (Öne çıkarmaların olduğu bu linkten detayları görebilirsiniz) Haziran ayında sitelerin tadilat yasağı olduğundan drenaj çalışmamızı da eylül ayı için planladık.

Ev 2 cepheli olduğu için binaya su sızdırabilecek tüm alanların izolasyon-drenaj çalışmasının yapılması gerekiyordu. Yaptığımız kazıyla da gördük ki yetersiz izolasyon malzemesi kullanılmış ve drenaj yapılmamıştı. Biz tüm işlemleri sırasıyla tamamladık.

Akabinde de peyzaj çalışması tamamlanarak teslim edildi. Mutlu günlerde oturmalarını diliyoruz 🙂 Eviniz, ofisiniz veya her ne mekanınız olursa olsun tüm dekorasyon ve mimari ihtiyaçlarınız için bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com ile mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Bu projeyle ilgili sorunuz olursa aşağıya yorum olarak bırakmayı unutmayın.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It