Yatların sezona son hız hazırlandıkları döneme giriyoruz yavaş yavaş. Ben de bu sebeple özellikle Göcek ve Bodrum marinalarına yoğun bir şekilde çalıştığımız nevresimlerden örnekleri toparlamak istiyorum. Aslında bu grubu sadece yat olarak tanımlayıp sınırlamamak lazım. Yatlar genelde çizgi tercih ettiği için müşteri yoğunluğumuz bu üründe o segmentte ancak eğer desenli nevresim pek tercih etmiyorsanız ve favoriniz sade hatlarsa bu modeller tam size göre. Ayrıca pamuk saten çeşitlerimizi de bu linkteki yazımızda inceleyebilirsiniz.

İsteğe göre 2 veya 3 sıra pikolu olarak çalışıyoruz. Çizgi yalın bir görünüm sağladığı için göğüs patında değil de nevresimin göbeğinde çerçeve olarak modellendiriyoruz. Elbette sadece göğüs patında da yer verebiliriz. (onun da örnekleri yoğun olarak bebek grubumuzda mevcut; burada, burada ve burada bulabilirsiniz. )  Bana  sorarsanız da tarzınız sade olsun ya da olmasın özellikle evlilik arifesindeyseniz veya çeyiz hazırlığı yapıyorsanız böyle zamansız bir modeli kesinlikle çeyizinize eklemelisiniz.

Örneklerde gördüğünüz gibi 2 sıra veya 3 sıra olarak tercih edebilirsiniz.

Bazı ürünlerimizin profesyonel çekimini yapamadan teslime göndermemiz gerekebiliyor o yüzden kargo öncesi sanayi ütüsü görmüş son haliyle size model çekimi yapıyoruz. Ancak özellikle bu yazının görsellerinde bir noktaya dikkat çekmek istiyorum. Karelerden fark etmişsinizdir belki kumaşlar ışıldıyor sanki. İnci parlaklığı diyorum ben 🙂 özellikle bu yazıda paylaştığım tüm takımlar 150 tel pamuk saten kumaşla üretildi. Bazen özellikle soran müşterilerim oluyor o yüzden belirtmek isterim ki bu kumaşın hammaddesi Ege’ mizin pamuğu kullanılarak üretilmekte, kalite olarak da yurtdışında da çok tercih edilen Mısır pamuğuna eşdeğerdir.

Siz de bu veya buna benzer nevresim takımları sipariş etmek ya da tamamen kendinize özgü bir model tasarlatmak isterseniz bizimle her zaman 0542 637 4998 numaralı telefondan veya decorideatr@gmail.com ile mail üzerinden iletişime geçebilirsiniz. (Aşağıda gördüğünüz ise kabindeki yerleşimden sonra tekneden gelen müşteri görselimiz, mutlu günlerde kullanılsın)

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It