Tamamen kişiye özel çalışıyor olmamızın en iyi yanlarından biri ölçü meselesi diyebilirim. Hazır satılan ürünlerde bir deseni veya modeli evet çok beğenebilirsiniz. Ancak sizin kullanacağınız alandaki ölçülere uyup uymayacağı tamamen sürprizdir. İşte bu tatsız sürprizleri bertaraf etmek en keyif aldığımız noktalardan. Zincir yaprak tepsi örtüsünde de ölçü kritikti. Bakalım nasıl çalışmışız…

A’dan z’ye dekorasyon danışmanlığı, styling, ürün seçimi, ithalat hizmeti verdiğimiz mimarlık ofisi projemiz için ev tekstil ürünlerimize de  ihtiyaç vardı. Satılacak olan ürünlerde kahve sunum ürünleri de yer aldığından elbette bir kahve tepsisi de çalışmamız gerekti. Her zaman en büyük ilhamımı doğadan aldığım için bu projemde de böyle detaylara sık sık yer verdim. Satılacak olan tepsilerin ebatları aynıydı dolayısıyla hepsine uyan tek ama özel ölçü ile çalıştık. Zarif ve her fincanla uyum sağlayacak bir model olması yola çıkış amacımızdı.

Biz de zincir yaprak figürü çalıştık.

Gümüş tepsilere çok yakıştı. Benzer modelleri nişan ve söz tepsileri için de çalışıyoruz ve açıkçası böyle özel günlere özel tasarlanmış ürünler çok zarif duruyor. Bu modelimiz de dört duvardan bir dünya yarattığımız mağazaya çok yakıştı. Siz de bu veya benzer modellerimizden sipariş vermek ya da tamamen size özel ürünlere sahip olmak isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com dan  iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It