“Infinity” yeni güzelliğimiz 🙂 Aslında bu modelin aklımda şekillenmesi neredeyse bir yıl öncesi. Ama kalemi kağıdı elime alıp taslağını oluşturması bu sonbaharı buldu. Genelde çok sevdiğim bir model üretime girene kadar mutlaka araya başka modelleri alır, sanki tatlıyı sona bırakır gibi. Aklımda olgunlaşsın, otursun isterim. Ve gerçekten o modelin hangi ürünüme daha çok yakışacağını kestirmeye çalışırım, hayalimde evirip çeviririm.

Sonrasında ise taslak çizim sürecine girerim ve atölyeye nakış çizimine gider. Tasarımcılarımızla orayı kes, burayı uzat, bunu kalınlaştır, şunu incelt şeklinde bitmeyen fikir alışverişleriyle de son haline ulaşır 🙂 “Infinity” de aynı süreci yaşadı. Dairenin, sonsuzluğu çağrıştıran enerjisi bu modele dinamik bir etki verecekti. Esasen çok zamansız bir model olmasının yanı sıra, hem klasik hem de modern sofralarınıza kolaylıkla uyum sağlayabilecek yepyeni bir joker tasarım da diyebiliriz. Bu döneme denk gelmesinin bir artısı ise dairesel formunun, top top yılbaşı süslerini anımsatması oldu. Zamansız bir model olduğu için ismini kesinlikle yılbaşı kategorisinden bir şeyle sınırlamak istemedim ve o verdiği sonsuzluk hissiyatıyla adı “Infinity” oldu. Sadece renklerde dönemin ruhunu vermek istedim. Ancak siz artık çok iyi biliyorsunuz ki her şey sizin isteklerinize göre değişebilir. Çok sevilen Gloria kumaşımızı biraz dinlenmeye alalım dedik ve bu kez İsviçre keteni kullandık. Ancak siz kullanım standartlarınıza ve takımlarınıza daha iyi uyabilecek farklı bir kumaş tercihi talebinde bulunabilirsiniz. Renkler ise yine size kalmış.

Fiyat bilgisi ve diğer detaylar için bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com dan iletişime geçebilirsiniz.Sizi “Infinity” soframın detaylarıyla baş başa bırakıyor, şimdiden tüm dünya için harika bir yıl diliyorum.

 

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It