Mevsimi geldi bile… Bir kışı daha karşılıyoruz. Kimimiz yılbaşı ağaçlarımızı kurduk bile. Peki bu buz gibi mevsimde önce gözümüzü gönlümüzü, sonra da ruhumuzu ısıtan şey nedir derseniz kesinlikle kışlık desenler derim. Bunun da pek tabii başını ekoseler çeker. Zamansız bir klasiktir o. Decoridea’ nın da gözbebeğidir 🙂 (örnekler burada, burada, buradaburadaburada  ve burada )

Sadece kırmızı, siyah, lacivert aksında gidip gelen bir ekose kartelası değil bahsettiğim. Şahsen ekosenin her tasarımına ve rengine hayranımdır. Mavisi, yeşili, bazen turuncusu bazen pembesi. Sanki hepsi farklı bir kış şarkısı söyler. Koleksiyonlarında ekose ve varyasyonlarına yer veren markalar da benden +2 puanı kapar. Mesela, Ralph Lauren bu çizgisini de koruduğu sürece bende asla değerini kaybetmeyecek bir markadır.

Hadi gelin runnerdan kokteyl peçetesine, amerikan servisten peçeteye neler yaptık bir göz atalım…

Bu sebeple ekose modellerimizde son yaptıklarımızı yeni bir yazıyla, tam da zamanı gelmişken paylaşmak istedim. Unutmayın ki tüm ürünlerimiz kişiye özel olarak üretilmektedir ve dilediğiniz her türlü değişiklikleri uygulayabilmekteyiz. Tüm siparişleriniz için bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com dan  iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It