Son yıllarda nakışlı amerikan servisler, peçeteler, masa örtüleri ve diğer servis ekipmanları başta dantel olmak üzere tüm tasarımları açık arada geride bıraktıysa da bazen müşterilerimiz herhangi bir desenle öne çıkmayan, ip rengi odaklı olmayan, her takımıyla uyabilecek veya daha uzun yıllar kullanıma olanak sağlayabilecek zamansız modeller tercih ediyor. Biz de elbette keyifle tasarlıyoruz.

“Ritzy” de tam olarak böyle bir talep sonucu ortaya çıkan bir modelimiz oldu. En sevilenlerden Gloria kumaşımızla hazırladığımız bu modelde müşterimizin hem masa rengiyle hem de misafirlik yemek takımıyla uyumu yola çıkış noktamızdı. Masa parlak cilalı harika bir abanoz olunca bu ağırlığı taşıyabilecek nokta atışı zarafette bir tasarım olmalıydı. Ne hafif kalmalı ne de diğer unsurların önüne geçmeliydi. Her zaman her şeyde olduğu gibi denge bu konuda da olmazsa olmaz.

Bu bağlamda 3 aşamalı bir model tasarladık. Örtünün baz rengi, çerçevelerde geçilecek pat rengi, bir de bu 2 renk arasından geçecek incecik bir biye. Hepsini de geniş bir renk skalası sunduğu için Gloria kartelamızdan belirledik. Masa örtüsü ve peçete olarak oluşturduk takımı. Ancak müşterimiz harika bir yorumla sofrasına boyut kazandırmak için peçetelerin bir kısmını masa örtüsünün üzerinde ayrıca supla olarak da kullanmış. Şahsen bayıldım, bu tip kullanımlar takımınızı çok amaçlı ve farklı farklı kullanmanıza olanak sağlar ve monotonluktan kurtarır.

Ve bu zarif takımın görselleri bir yılbaşı temalı sofrayla geldi, çok şık ve zarif olmuş günün sonunda. Mutlu günlerde, keyifli sofralarda kullanılmasını diliyoruz. Siz de bu takımı farklı renk kombinasyonlarıyla sipariş etmek isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz. Unutmayın, tüm ürünlerimiz sadece size özel üretildiği için dilediğiniz her türlü değişikliği gerçekleştirebiliriz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It