Tüm diğer ev tekstili gruplarımızda olduğu gibi banyo grubumuzda da kişiselleştirilebilir özel üretim yapıyoruz. Bunun en keyifli kategorilerinden biri de kurumsal havlular. Markalarınız için çalıştığımız logolu havlular. Bu havluları zaman zaman müşterilerine hediye olarak vermek için, zaman zaman da mağaza veya showroomlarında kullanım amaçlı tercih ediyor müşterilerimiz. Her türlü markayı vurguladığı için bence hoş bir detay oluşturuyor mekanlarda.

Hadi gelin daha önce yaptığımız markalı-logolu havlu örneklerimize göz atalım.

Mobilyalarını çok beğendiğim Ghazi İstanbul‘ un mağazası için 2 boyda çalışmıştık. Devon & Devon imzalı banyolarına zarif logolarıyla bence çok yakıştı, sizce? 🙂

nakışlı havlu

Bu çiçekliler de sadece el havlusu olarak değil, banyo (90×150 cm), yüz (50×90 cm) ve el havlusu (30×30 cm) olarak hazırlandı. Almanya’ ya giden bu grup kurumsal bir markanın logosu olarak çalışıldı.

logolu havlu kurumsal

Healthy Bites ise dekorasyon danışmanlığı verdiğim diyetisyen ofisiydi ve dinamik kurumsal rengiyle bir araya getirdik. Proje detayları bu linkte. 

Yine showroomda kullanılmak üzere hazırlanan bu markalı havlular da bir başka danışmanlık projemize ait. Bu proje detaylarına dilerseniz benimle iletişime geçerek ulaşabilirsiniz.

Tüm bunların haricinde hatırlatmak istediğim bir detay da özellikle el havlularının hediye olarak da çok tercih edildiği. Bu sebeple kurumsal yılbaşı hediyeliği arayışındaysanız, geçtiğimiz yıldan beri bu alanda da pek çok firmaya çözüm ortağı olduk ve bu linkte göreceğiniz yılbaşı havlularından gerek bireysel gerek de kurumsal olarak pek çok hediyelik kofreler hazırladık. Böyle bir ihtiyacınız da varsa tüm bu talepleriniz için bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com dan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It