Minik Efe için hazırladığımız bu pike takımı tatlı anneanne Nilüfer hanımın 2. torunu içindi. İlk torunu için pandemide uzuuun telefon görüşmeleriyle  çok güzel takımlar hazırlamıştık. (buradan ve buradan inceleyebilirsiniz) Anneanne ve babaannelerin torunlarına ürün hazırlamaya bayılıyorum. İlk torun kızdı bu kez ise erkek bebek için yaptık hazırlıklarımızı.

Minik Efe’ nin odasının detaylarında gezegenler olacaktı, avizesi alınmıştı. Bu yüzden de avizedeki mavi tonlarıyla uyum yakalanmak istendi. Pike kumaşımızda mini baklaya desenli model seçildi.  Denim / indigo tonlarında olan bu maviye biz de pike bandında yer verdik. Daha önce de diğer renklerini çalıştığımız melanj tül kartelamızdan ilerledik. Ufak bir beşikte kullanılacağı için 1 adet uyku yastığı bir de lastikli çarşafla takım tamamlandı.

Kardeşler kuzenler arasında eşya devir teslimi bir gelenektir neredeyse 🙂 Yıpranmayan özenle dikilmiş/satın alınmış her şey bir bebek daha faydalansın diye keyifle devredilir. Efe’ nin kuzeni Ada için de yıldızlı bir pike takımı yapmıştık (ki onun da linki burada) yastığı A olduğu için sadece o pikeye de ilave olması için bir tane de saf gümüş ip ile E harfi yastık yaptık.

Siz de bu veya buna benzer ürünler sipariş vermek isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolu telefondan veya decorideatr@gmail.com üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It