Victoria, tam da şimdi tanışacağınız modelimizin adı. Peki SMEG ile bağlantısı nedir?

Dünyaca ünlü İtalyan beyaz eşya ve küçük ev aletleri markası SMEG’ in Türkiye ofisi zaman zaman showroomda keyifli davetler düzenliyor. Dolayısıyla bu davetlerde kullanılması gereken amerikan servis ve peçetelere ihtiyaç vardı. Biz de hem servis takımlarına kombin olacak hem de masa olarak kullanılan ada tezgahın renklerine yakışacak bir renk belirledik öncelikle. Sonrasında Müge hanımın yönlendirmeleriyle şurası böyle kıvrılsın burası şöyle birleşsin gibi yönlendirmeleriyle yeni modelimizi şekillendirdik.

Kumaşta tercihimiz Gloria oldu çünkü mukavemetli, tok duruşlu, karakterli bir kumaş olmalıydı bu güçlü markayı yansıtacak. Renklerden de koyu vizon-kese kağıdı arası bir tonda karar kıldık.

Peçetede kullanımın rahat ve katlama seçeneklerinin fazla olması sebebiyle klasik, çift sıra pikolu, kare olanda karar kıldık. Katlama çeşitlerinden de birkaç farklı şekil paylaşalım… Ayrıca bu renk Seletti Hybrid serisine de çok iyi bir arka plan oluşturdu. Bu seriye sahipseniz bu tonu siz de düşünmeden tercih edebilirsiniz.

Peki adı neden Victoria bu serinin?  Modeli ilk kez SMEG için tasarlayınca isim anneliğini de yapmasını SMEG’ ten rica ettim 🙂 Onlar da markanın ikonik ürünlerinden biri olan Victoria fırının ismini vermek istediler. Bence çok yakıştı. Sizce? Bu arada bu takım ilk kez markanın 8 Mart Kadınlar Günü için düzenlediği davette kullanıldı. Davetin minik bir videosunu bu linkten izleyebilir, takımı kendi evinde eşlikçileriyle inceleyebilirsiniz. Son iki kare ise davet katılımcılarından Berrin Ak’ ın paylaşımlarıdır.

Siz de bu takımdan veya tamamen size özel modellenip tasarlanmış ürünlere sahip olmak isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

smeg

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It