Bir projeyi bazen bir ayda tamamlıyoruz ki buna seramik kırmadan komple iç mekan kırım yaparak gitmek, tüm seçimleri yapmak gibi aşırı fazla kalem ürün ve iş dahil olmak üzere aslında yük olarak çok daha yoğun olan kısmı oluyor. Ancak çekimini yapıp burada paylaşılabilmesi 1 yılı buluyor. Evet acayip bir paradoks gerçekten ama iş bittikten sonra başka projelerin gelişi, yeni yoğunluklar, müşteriyle teyitleşmek, bazen müşterinin beklediği 1-2 detayın mekana gelişini beklemek derken süreç uzayıp gidiyor 🙂

İşte Touch Beauty Güzellik Merkezi’ nin işine de geçen yıl bu zamanlar koşturuyorduk. Eylül başında yoğun bir tempoyla başladığımız işi 5 hafta gibi yine rekor bir zamanda tamamladık. (bir diğer kişisel rekorumuz da 1 haftada tüm alımları bitirip yine 1 ayda da evi her şeyiyle teslim ettiğimiz Kalyon Evleri projemizdi. Okumak için bu linke tıklayabilirsiniz. Hadi projenin “öncesi” ve “sonrası” fotoğraflarıyla başlayalım.

öncesi sonrası

Touch Beauty videomuz Youtube kanalımda yayında, linki de burada ancak videoyu izlemeden önce buradaki görselleri de incelerseniz videoda bahsettiğim tüm detaylara daha hakim olabilirsiniz. Unutmayın, Decoridea olarak hem mimari tasarımlar, hem dekorasyon danışmanlığı hem de dilerseniz sadece touching hizmeti verebiliyoruz. Sizin ihtiyaçlarınızı belirlemeniz yeterli. Belki de ona bile karar veremiyorsunuz, o zaman gelin sizinle de en baştan başlayalım, keyifli sohbetler eşliğinde tüm zevklerinizi ve ihtiyaçlarınızı değerlendirip en iyi hangi çözümleri sunabileceğimizi analiz edelim. Sonunda da kendi evine göstereceği özenden sizin evinizi ayırt etmemiş biriyle çalışmış olmanın rahatlığı ve huzuruyla yenilenmiş olmanın keyfini çıkarın.

Hadi dönelim güzellik merkezine. Touch Beauty sektörün önde gelen estetik kliniklerinden -hatta hastane demeliyim- Vanity Estetik’ in bir kuruluşu ve Touch Beauty ise onların “güzelleşme” etabındaki bir diğer kolu. Bağdat Caddesi üzerinde yer alan bu yeni oluşum da operasyonsuz güzellik çözümleri sunuyor. Biz de mevcut mekanda daha fazla işlem odası elde etmek için mekanı tamamen kendi ihtiyaçlarına göre düzenlendi. Girişteki karşılama alanı daraltılarak banko alanına dönüştürüldü, böylece arka tarafta bir oda daha elde edildi. Onun hemen yanında ise doğramalarla ayırdığımız 2 adet toplantı odası oluşturuldu. Bekleme salonunu ise Youtube videomda detaylıca anlattım. Yukarıda gördükleriniz de daireye bizim girerek kırıma başladığımız anlardan. Gerçekten inanılmaz eski, kasvetli ve karanlık bir daireydi. Peki biz neler yaptık?

İlk fotoğrafta arkamda görünen yer işte bu alçıpanla kapattığımız banko alanının arkası. Buranın zarif tasarımını her şeyiyle çok sevdik. Renklerin geçişi, aplikler ve Ferre duvar kağıdımız bu alanın başrolleriydi.

Bu pileli koltukları geçtiğimiz yıl gözüme kestirmiştim. Bir şeyi çok çok beğenirsem bir şekilde mutlaka zaman içinde projelerimde yer alıyor. O kadar örneğini tecrübe ettim ki. Aldığım bir işi ilerletirken bu inanılmaz bir motivasyon sağlıyor.

Esasen videoda her şeyi epey detaylı anlattığım için orada vermediğim detaylardan gitmek istiyorum. Arka taraftaki işlem odalarını kategorilerine ve cihazlarına göre bölerek yine müşterimizin isteğiyle farklı renklere boyadık. Buralarda geniş spotlara yer verdik çünkü işlem sırası ve sonrasında ışık son derece önemli. Karanlık gerektiren anlar içinse stor perdeleri duvara da uyacak şekilde blackout bir liladan seçtik.

Çok ama çok severek tasarladığım, merkez sahiplerinin de en sonunda hayran olduğu banyo alanına. Diğer tüm detaylar zaten Youtube videomda var o yüzden ben sizi karelerle baş başa bırakıyorum. Siz de böyle bir danışmanlık hizmeti almak isterseniz bizimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It