Decoridea bebekleri koleksiyonuna bir yenisi daha eklendi 🙂 Bebeklere yapılan her şey ayrı naif ve zarif ama yıldızların da yeri bir başka sanki ne dersiniz?

Ada bebek için çalıştığımız bu tatlı pike takımı tatlı müşterimiz Nilüfer hanımın ilk torunu içindi. Hazırlık aşamaları biraz stresliydi çünkü covidden  hasta yatağımdaydım 🙂 dersem magazin seviyesi de artan bir yazı olur. şaka bir yana tam o döneme denk gelmişti ve siparişlerle atölye arası daha önce hiç deneyimlemediğim zorlu bir süreçti. Neyse ki sonu iyi gelmiş, hepsi yeni evlerine sorunsuz teslim olmuştu.

Ada için de yıldızlı bir modelde karar kıldık. Rengini de yıldıza en yakışacak saf gümüş iple kombinledik. Gökyüzünde ışıltıları indirdik.  Asıl takımında yastığa ada işlediğimiz için pike takımı anne yanı yatağında kullanılacağından  boyutları mecburen daha küçük tuttuk, o sebeple de sadece baş harf olarak nakışla istedik. Böylelikle takı yastığı olarak da kullanılabildi. Pike patında ise griye kombin olacak, sıcak tonların geçtiği bir gri tülde karar kıldık.

Siz de bu veya benzer takımlarımızdan sipariş etmek veya detaylı bilgi almak isterseniz bizimle 0542 637 4998 nolur whatsapp hattından veya decorideatr@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Edit: Ada bebeğe sonradan bir kuzen geldi, Efe.. Bu tatlı takımının pikesini kuzenine devretti, biz de ona özel olması için bu kez E harfi ve yıldız nakışlı yastığı ilave ettik 🙂

Mutlu günlerde, sağlıklı ve mışıl mışıl uykularda kullanılmasını dileriz.

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It