Erkek bebek odalarına takım hazırlamak ayrı bir keyif benim için. Kız anneleri cicili bicili şeylere daha yatkın, orası bir gerçek. Ama nasılsa erkek bebeklere çok seçenek yok diye ipin ucunu tamamen bırakmıyor bazı yakışıklıların anneleri. O zaman da yeni modeller üretmek tadından yenmiyor benim için 🙂

Minik Eren’ in tatlı annesi Mürvet hanım Decoridea ailesinin eski bir müşterisi 🙂 Daha önce kızı İpek için kelebekli bir nevresim takımı çalışmıştık. (takım için buraya tık) Bu kez de oğlu Eren için bir yan koruma setine ihtiyacı vardı. Tabii hemen keşfe gidildi ve ölçüler alındı. Biliyorsunuz İstanbul’ daysanız özellikle bumper ölçüsü için adresinize gelip ölçü alıyoruz çünkü her yatak birbirinden farklı ve nevresim takımı gibi değil. Haute Couture bir elbiseyi o vücuda uygun diker gibi cm cm ölçü almak gerekiyor.

Yatağın sırt bölümü korkuluksüz ve düz olduğundan bisiklet ve Eren nakışlarının yapılacağı sırt alan bağcık yerine cırtlı olarak tasarlandı. Açık gri seçilen iple de nakışı yapıldı. Biyeler de yine nakış rengine uyan pamuk satenden geçildi. Kumaşta da 140 tel pamuk saten kullandığımı siz çok iyi biliyorsunuz ama ben yine de belirteyim.

Takımını mutlu günlerde, mışıl mışıl uykularda kullan Erenciğim 🙂 Sizin de böyle bir ihtiyacınız varsa benimle decorideatr@gmail.com veya 0542 637 4998 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz. Bu arada şehir veya yurtdışından satın almak isteyenlerin gözünü korkutmuş olmayayım 🙂 elbette İstanbul dışına da çokça gönderim yapıyoruz. Detaylı görüşmeler ve ölçümler sonrası ebatlarda mutabık kalarak üretime alıyoruz. Her türlü soru ve fiyat talebiniz için bana lütfen yazın.

Sevgiler…

Yazar

Yorum Yaz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Pin It