Sizi muhteşem bir bir cruise gemisine davet etmek istiyorum. Regent şirketine ait Seven Seas gemilerinin son şahanesi olacak olan Seven Seas Grandeur huzurlarınızda! Sektördeki 30 yıllık tecrübesiyle lüks seyahat sektörüne hakim, konuklarının taleplerini bilen ve cevap verebilen marka yapılanmasıyla son imzasını Grandeur ile atacak. “Heritage of Perfection” yani mükemmelliyet mirasıyla bugüne kadar yaşanmamış bir cruise deneyimi sunmayı hedefliyor.

Kasım  2023  itibariyle  turlarına başlayacak olan gemi, binlerce kişilik, en büyük gemi olma iddiasında değil. Bilakis sadece 700 yolcu kapasiteli olacaken lüks cruise gemisi olma iddiasında.

Resmi görselleri çok dikkatle korunduğundan iyi çözünürlüklü fotoğraflara ne yazık ki ulaşamadım. Hatta bu geminin duyurusunu yaklaşık 3 ay önce ilk okudum ve o zaman sadece iki kare render çizimine sahipti ve beklemeye aldım. Resmi websitesinden veriler güncellendikçe ben de hemen gerekli ilaveleri yaptım. Bu müthiş gemiyi sizinle paylaşmayı daha fazla bekleyemezdim.

Dİzaynda en iyi mimarlarla çalışıldığını sanırım söylememe gerek yok.  “Luxury stil” dediğimiz en iyi işçiliklerle buluşmuş en iyi tasarım ve malzeme uygulamarıyla birleşen bu akımın her noktada uygulandığını görebiliyoruz. Gemi 10 farklı kamara ve süite sahip. Bunların bazısı elbette lüks otellerden de alışkın olduğumuz üzere kişisel kahya hizmeti de veriyor. Bunların hepsi rezervasyon sırasında netleştiriliyor.

Restaurantlar, müzik ve eğlence adına pekçok seçenek mevcut olacak. Kabare şovlardan, casinoya, spa alanlarından butiklere kadar, karada olmadığınız zamanınızı verimli ve keyifli değerlendirebileceğiniz alanlarla donatılmış.

Rezervasyonların şimdiden açıldığını söylememe bilmem gerek var mı? Daha önce cruise deneyimlemiş biri olarak bu geminin vaad ettikleri nefis bununla birlikte fiyatları da epey astronomik, özellikle büyük metrekareli süitlerde.

Peki siz hiç cruise yolculuğu yaptınız mı? Bu gemide olmak ister miydiniz?

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It