Karmet Aydınlatma markasına Instagram takipçilerim benim yayınlarımdan ve projelerimdeki tercihlerimden aşinadır. Konu aydınlatma ve elektrik elemanlarına geldiğinde istisnasız kapılarını çalarım. Yazı içinde benim tercihlerimden de örnekler paylaşacağım.

Öncelikle biraz Karmet Aydınlatma neler yapıyor ona değinmek istiyorum. Uzun yıllar boyunca elektrik ve aydınlatma sektöründe hizmet vermiş, ürün ve hizmet içeriğini her geçen gün genişletip zenginleştirmiş bir markadır. Merkezi İstanbul Şişhane olsa da  (hizmete göre değişkenlik gösteren noktalar olabilir) tüm Türkiye’ ye hizmet vermektedir. Dikkat çekici ürün yelpazesinde kendinize uyacak bir ürün bulmamanız imkansız.

Kişiye özel aydınlatma armatürleri üretilirken direkt projeye yönelik tasarım ve uygulama yapılıyor. Bunların yanı sıra aydınlatmaya dair avizeden abajura diğer başlıklarda da zengin bir seçkiye sahip. Hem bireysel nihai tüketiciye hem büyük inşaat firmalarına hem de içmimarların münferit projelerine profesyonel ekibiyle destek olabiliyorlar. Projelendirme, uygulama çözümleri ve mühendislik hizmetleri veriyorlar kısaca.

Güzellik merkezi projemde de tüm mekan spotlandırma ve anahtar priz çözümlerimiz Karmet Store’ dan temin edildi.

Anahtar prizlerinde piyasada bulabileceğinizden çok daha fazlasını ürün gamında bulunduruyorlar. Özellikle lükse segmentte son teknolojiyle akıllı evlere entegre edilebilen sistemler de mevcut. İtalyan marka Gewiss’ in Türkiye, Türki cumhuriyetler, Balkanlar, Orta Doğu ve Afrika distribütörü aynı zamanda.

Dekoratif sıva üstü elektrik tesisatı ürünleriyle de oldukça iddialıdır.  Ben de evimizin tadilat sürecinde ( bu ve bu linklerde inceleyebilirsiniz) tüm anahtar prizlerimi kendilerinden temin etmiştim.  Yine Arnavutköy ve Touch Beauty güzellik merkezi projelerimde de bu konuda başvurdum Karmet Lights’ a.

(biz soldaki inox & antrasit renkli Panasonic Thea blu, arkadan led ışıklı modelini seçmiştik)

Bünyesinde bulundurduğu bir hizmet de 3D Wall Decor Tiles markasıyla sundukları duvar kaplama ürünleri. Duvar kağıdı, çıta veya İtalyan boyadan sıkılanların mekanlarına boyut kazandıracak ve hareket katacak nefis bir uygulama. Parçaların hepsi birbirinden şık ve özel olmakla birlikte uygulama ve motiflendirme şekli hayalgücünüz nereye götürürse oraya kadar genişleyebilir. Açıkçası projelerimde kullanmayı dört gözle beklediğim bir ürün.

Aldığım her hizmet ve üründe ayrıcalıklı bir alışveriş konforu sağlayan Karmet Aydınlatma‘ yı size gözüm kapalı tavsiye edebilirim. Bireysel olarak tadilat sürecindeyseniz veya projeniz için araştırmalardaysanız, ürünlerini incelemenizi öneririm. İletişim araçlarını aşağıda listeliyorum.

https://www.instagram.com/karmetaydinlatma/

Ayrıca Telegram sayfalarından da kendi üretimleri tüm aydınlatma ürünlerine ulaşabilirsiniz.  ( https://t.me/karmetstore )

Whatsapp 0542 282 42 91

Yazar

Yorum Yaz

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Pin It